Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám pasija miért tart sz@r...

Anyám pasija miért tart sz@r alaknak?

Figyelt kérdés
A szüleim 10-11 éve elváltak és anyám összeszedett valami parasztot facbúkon. Gondolom most mindenki zsigerből azzal jönne, hogy egy elkényeztetett ribi vagyok aki folyton hisztizik.. A bibi csak az, hogy amikor anyám megismerte ezt a rakás szerencsétlenséget a pasi tök rendes volt, lehetett vele hülyéskedni, nem sértegetett stb. Nem, nem vett meg neked mindent, nem nyalta ki a fenekem, egyszerűen úgy viselkedett mint egy normális felnőtt férfi. Aztán összeköltöztek, felcsinálta anyám és kimutatta a foga fehérjét. Folyton sérteget, lekezelően parancsolgat, ordít még a két éves öcsémmel is. Direkt provokál, másnap meg úgy csinál mintha minden rendben lenne. Próbáltam erről beszélni anyával de ő csak annyit mondott, hogy miattam változott meg
2014. jún. 24. 15:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Vele élek
2014. jún. 24. 15:54
 12/17 anonim ***** válasza:
Hogy??? Akkor itt mindenki egy nagy családban él?
2014. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Uramatyám! Két emelet választ el benneteket? Én is ki lennék borulva. Költözzetek el apukáddal együtt :)

Nagyon sajnálom.

Anyádnak nincs annyi esze, hogy kirúgja? Szegény öcséd is...

2014. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Őszödi Ferenc ***** válasza:

Tessék? Mindenki mindenkivel egy közös kommunában, mint a hippik?

If you're going to San Francisco...

2014. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Panelban lakunk, én apával a kilencediken, anyáék a hetediken
2014. jún. 24. 16:18
 16/17 A kérdező kommentje:
Apával nem tudunk költözni :(
2014. jún. 24. 16:18
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért engeditek be egyáltalán a lakásba?
2014. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!