Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy kiábránduljon...

Mit tegyek hogy kiábránduljon belőlem és ő mondja ki hogy vége?

Figyelt kérdés
Párommal már elég régóta együtt vagyunk, van egy kisfiúnk is viszont már nagyon régóta elmúlt a szerelem a részemről. Sok mindent csinált ami miatt kiábrándultam ( nem csalt meg) de kiábrándító dolgok voltak. Pl.: Amikor terhes voltam nem akart menni dolgozni miközben tudta hogy sok minden kell de csak ígérgetett és látszatnak rég lejárt álláshirdetéseket nézegetett és küldött rájuk önéletrajzot. Aztán külön lakás helyett a szüleim nyakára akart volna telepedni, miközben nincs is hely náluk és anyagi gondban is vannak a szüleim, így is sokat segítettek rajta édesanyámék és volt hogy több hónapig tartották őt miközben ő az anyját pénzelte és anyáék semmi viszonzást nem kaptak pedig nagyon rossz körülmények közt voltak és amíg babát vártam engem is segítettek.. őszíntén ha ők nem lettek volna nem is tudom mi lett volna velem. Ha elmegyünk egy társaságba azt nézi hogy én merre nézek pedig az én rokonságomnál vagyunk aztán már annyira kellemetlen nekem az egész hogy inkább nem is maradunk, ha leülök a gép elé utána ide ül és nézi az előzményeket hogy mit csináltam pedig nincs oka féltékenynek lenni mert sosem csaptam be és sosem hazudtam neki. Ennél már az is jobb lesz ha én egyedül maradok a kisiunkkal, hálistennek már most saját lábamon is megtudok állni. De ha én hagyom ott őt akkor egész életemben jönne zaklatna nem bírná elviselni hogy vége, ezért valahogy el kell érnem hogy ő mondja ki hogy vége és aztán szépen békében külön folytassuk. Remélem Normális válaszokat is kapok majd és lesz aki megért. de én már ezt nem sokáig bírom...
2013. márc. 18. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
A pasik nagyon ritkán mondják ki..ebben ne bízz. De Te miért nem vagy ilyen bátor?
2013. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert sajnos tudom milyen ...
2013. márc. 18. 22:58
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Mond,hogy nem szereted. Vagy hogy megcsaltad.
2013. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Érteni vélem...Az ilyentől nagyon nehéz megszabadulni, ha lelkileg terrorizál, talán jó felé kapizsgálok. Várd ki amíg megcsal.


Első

2013. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Furkósbottal leütöd, óvatosan, hogy még ki tudja hörögni:

v é g e

2013. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az őt nem érdekelné hogy én nem szeretem... csak neki legyen jó. azt nem mondom hogy megcsaltam mert akkor én lennék utána a világ ribanca, megkapnám az egész családjától is és nem is lenne igaz sőt kitudja mi tellne még ki tőle.. Igen lelkileg sakkban tart de nem erőszakosan hanem ilyen "alamuszi nyuszi nagyot ugrik" stílusban. ha valamiért merek neki szólni mártírkodik és előadja magát mintha őt kellene sajnálni. Sajnos megvárta míg nyeregben lesz, aztán amikor már tudta hogy nincs választásom vele kell maradnom, amit én még akkor nem is bántam, akkor mutatta ki a foga fehérjét.
2013. márc. 18. 23:07
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm sokat segítettél. kívánom hogy neked ilyenben soha ne legyen részed ...
2013. márc. 18. 23:07
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Mondd ki te. Én is hasonló cipőben jártam, de gyerek még szerencsére nem volt. Tartottam tőle, hogy majd nem fogja túlélni, de én már úgy éreztem, hogy megfulladok, annyira a nyakamon van állandóan. Semmi szabad terem nem volt, mindenről be kellett számolnom. Pedig még az elején megbeszéltük, hogy meghagyjuk a másiknak a kellő szabadságot. Végül én döntöttem. Nem érdekeltek a következmények. Úgy voltam vele, hogy idővel majd elfogadja ő is, ha pedig zaklatna, akkor kérek segítséget. Azóta nem is beszélünk, ez az ő döntése volt. Három napon keresztül magyaráztam el ki tudja mennyiszer, hogy miért akarok véget vetni ennek az egésznek. De végül sikerült. Azóta sokkal nyugodtabb az életem.

Szóval én arra biztatlak, hogy tedd meg te az első lépést, mert különben csak neked meg aztán a kicsinek lesz rossz.

2013. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Talán ha megszüntetnéd az anyagi támogatást és az ingyenes ellátást.
2013. márc. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha kiábrándul se biztos, hogy elhagy. Lehet inkább egy könnyebb utat választ.. keres magának egy szeretőt.
2013. márc. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!