Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy kiábránduljon...

Mit tegyek hogy kiábránduljon belőlem és ő mondja ki hogy vége?

Figyelt kérdés
Párommal már elég régóta együtt vagyunk, van egy kisfiúnk is viszont már nagyon régóta elmúlt a szerelem a részemről. Sok mindent csinált ami miatt kiábrándultam ( nem csalt meg) de kiábrándító dolgok voltak. Pl.: Amikor terhes voltam nem akart menni dolgozni miközben tudta hogy sok minden kell de csak ígérgetett és látszatnak rég lejárt álláshirdetéseket nézegetett és küldött rájuk önéletrajzot. Aztán külön lakás helyett a szüleim nyakára akart volna telepedni, miközben nincs is hely náluk és anyagi gondban is vannak a szüleim, így is sokat segítettek rajta édesanyámék és volt hogy több hónapig tartották őt miközben ő az anyját pénzelte és anyáék semmi viszonzást nem kaptak pedig nagyon rossz körülmények közt voltak és amíg babát vártam engem is segítettek.. őszíntén ha ők nem lettek volna nem is tudom mi lett volna velem. Ha elmegyünk egy társaságba azt nézi hogy én merre nézek pedig az én rokonságomnál vagyunk aztán már annyira kellemetlen nekem az egész hogy inkább nem is maradunk, ha leülök a gép elé utána ide ül és nézi az előzményeket hogy mit csináltam pedig nincs oka féltékenynek lenni mert sosem csaptam be és sosem hazudtam neki. Ennél már az is jobb lesz ha én egyedül maradok a kisiunkkal, hálistennek már most saját lábamon is megtudok állni. De ha én hagyom ott őt akkor egész életemben jönne zaklatna nem bírná elviselni hogy vége, ezért valahogy el kell érnem hogy ő mondja ki hogy vége és aztán szépen békében külön folytassuk. Remélem Normális válaszokat is kapok majd és lesz aki megért. de én már ezt nem sokáig bírom...
2013. márc. 18. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján ő lóg rajtad érzelmileg és anyagilag is. Így sosem fog elhagyni, neked kell megtenned ezt a lépést.
2013. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11-esnek tökéletesen igaza van.

Ráadásul, ha megpróbálnád kiábrándítani magadból pár rossz húzással, lehet, hogy még inkább jogosnak érezné, amilyen módon viselkedik.

2013. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

mondd el neki...kerek perec


Ha most elkezdesz taktikázni, akkor még vérszemet is kap, vagy elkezdi híresztelni rólad (felnagyítva) a tetteidet, hogy milyen szem_ét (bocsánat a kifejezésért de ilyenektől bármi kitelik) vagy vele.


Velem is hasonló történt igaz réges-régen:

érettségi előtt összejöttem egy pasival, majd leérettségiztem, ő nem akarta azt hogy fősulira menjek, és ott tett keresztbe ahol csak tudott (persze a hátam mögött) Állandóan csüngött rajtam, hogy mit csinálok, hol vagyok kivel-miért beszélek...a zsebpénzemet költötte (amit fősulira raktam félre apránként), a húga meg állandóan rinyált hogy adjam oda neki ezt és ezt a ruhát (nem voltunk gazdagok, én anno foszlásig hordtam egy nadrágot / ruhát / felsőt) aztán nyáron kiderült hogy felvettek fősulira: én örültem - ő nem... (neki még érettségije sem volt) aztán elkezdődött a szeptember vele együtt a fősuli. És ezek a dolgok egyre inkább csak a fejemre nőttek. Állandóan csörgetett telefonon (persze felvenni már nem tudtam, mert csak megcsörgetett (kevés volt a pénze) ezt 1 órán keresztül játszotta (baromi idegesítő lett) aztán mikor hazamentem, ő kijött elém aztán arra kért hogy a szüleimnek hazudjam azt hogy lent vagyok még a koliban, és töltsek vele el minden második hetet... (persze a tanulás rovására). Aztán jöttek a sorozatos féltékenykedések, meg állandóan azt fitogtatta hogy én milyen hülye vagyok persze mindenki előtt (jah, aham persze, nem is tudom ha annyira hülye lettem volna mint ahogy előadta hogy a francba érettségiztem le és kerültem be fősulira?) Na nálam itt telt be a pohár. Egészen decemberig bírtam, majd kiadtam az útját! Jött valami 2 hónapon keresztül sírt-rít, de nem hatott meg. Volt olyan hogy anyámékhoz felment és elköszönt tőlük, hogy kidobtam. Anyám meg köpni nyelni sem tudott hogy erre mit válaszoljon.


Én koliban egyszer próbáltam meg taktikázni: egyszer a kolesz szobámban voltak páran és rám csörgött (ismét) és annyira elegem volt abból, hogy állandóan csörög, hogy az nem igaz, megkértem egy srácot hogy vegye fel helyettem ... na azt a hisztit amit utána lerendezett, azt nem kívánom senkinek!!!

2013. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kifogtál egy piócát. Az ilyet el kell taposni, sajnos másképp nem megy.
2013. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!