Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ott kell/illik lennem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott kell/illik lennem a lánybúcsún?

Figyelt kérdés

Húgom augusztusban fog házasodni, és a barátnői elkezdtek lánybúcsút szervezni. Bevallom, egyáltalán semmi kedvem elmenni, nem rajongok az ilyen programokért (erre vonatkozóan nem kérek véleményt, kritikát). Úgy gondolom, hogy a lánybúcsún a barátnőkkel kell lenni, nem a testvérrel (persze, ha olyan jó a kapcsolat a testvérek között, akkor menjen csak, de esetünkben erről nem igazán beszélhetünk).


Meg aztán nem elég, hogy szétbarmolják az augusztusi hosszú hétvégét az esküvővel, még szabadítsak fel egy újabb délutánt/estét? Nagyon sokat dolgozom, reggel 8-tól általában este 7-ig, de nem ritkán 8-9-ig, emellett a lovamat is el kell látnom, és a kutyámat is. Igen, ők fontosabbak nekem.



2014. júl. 9. 08:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát akkor ne menj! Ha amúgy se fényes a kapcsolatotok...
2014. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez esetben ne menj.
2014. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
barátnői szervezik. meghívtak?
2014. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Hát, akkor ne menj el. Elég szánalmas testvér vagy, ha a lovad meg a kutyád fontosabb, és szerinted a húgod esküvője "szétbarmolja" a hétvégédet. Tudod mit? Szerintem oda se menj.


Nem hiszem, hogy egy ilyen ember hiányozna nekik.

2014. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem tudom, mennyire számít meghívásnak, hogy fb-on csináltak egy csoportot/eseményt a lánybúcsúnak, és hozzáadtak a csoporthoz...?! De se egy e-mail, egy telefon, semmi...
2014. júl. 9. 08:51
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Mentsd ki magad, a leánybúcsú tényleg a barátnőknek van, inkább az esküvőt célozd meg.
2014. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
#4 meg könnyen dumál a kispadról.
2014. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Ez meghívásnak számít, igen. :)

Nekem tök egyértelmű, hogy mennék! És ahol voltam lánybúcsúkon, ott is mindig ott volt a lánytestvér. ( már akinek volt)

De ha ti ilyen rosszban vagytok, akkor talán nekik is jobb, ha nem mész el és nem rontod el a hangulatot valamivel.

2014. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Majd elmegyek én helyetted, ajánlj be.

Legjobb dolog a lánybúcsú, föleg ha már megfelelően sokat ittak a lányok.

2014. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Akkor ne menj

Ha fontosabbak az állataid, mint a testvéred akk nem kell..nem is lehetne ilyen esetben jó viszonyról beszélni


Viszont én mint testvér nagyon meg lennék bántva, ha a lánytesóm nem jönne el.

Nálunk az fiú tesóm a férjem búcsúján ott volt, és a sógorom szervezte meg az egészet neki...

2014. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!