Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az "elhajlás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az "elhajlási engedélyről"?

Figyelt kérdés

Nem megy a szex. Sajnos orvosilag tiltott, mivel sokáig nyitva volt a méhszájam.

Szóval a terhesség végéig tiltva van a dolog.

Ráadásul hangulatom sincs, semennyire nem élvezem a dolgot.

Ezt sajnos a férjem is észrevette, hogy ímmel ámmal csinálom amit szabad (kézzel, néha szájjal).

Ráadásul egyre feszültebb a légkör, érezhető az intimitas hiánya.

Tudom hogy szenved és ez fáj.


2014. júl. 4. 14:17
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
82%
De a kérdező nem általánosságban undorodik a szextől, csak most nem kívánja, mert dúlnak benne a hormonok, és ilyen hatással vannak rá. Ha férfi lennék a pofámról lesülne a bőr, ha a veszélyeztetett terhes feleségemet azzal b.asztatnám, hogy miért nem lelkesebb orális szex közben. És én szeretem az orális szexet, szívesen csinálom csak a férjemnek is, ha nekem megjön attól neki még megcsinálom, de ha nincs hozzá kedvem, nem vagyok valamilyen okból olyan hangulatban, akkor nem. Ezt ő is megérti, nem is erőltetné. Pláne ha azért nem lennék megfelelő hangulatban hozzá, mert a közös gyermekünkkel vagyok várandós, és ez kihat a libidómra....
2014. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

72% van akinek megy, van akinek nem.


Az a nagy helyzet hogy jelenleg ami a lábam között van, az csak pisilésre való. :)

Azt sem értem, hogy honnan vették páran hogy a férjem piszkál ezzel.

Egyáltalán nem piszkál, de könyörgöm! Kit ismerünk annál jobban mint akivel együtt élünk, egy családot alkotunk?

Ő is tudja, hogy most egyáltalán nem vagyok "hangulatban", és én is látom rajta, hogy dúl benne a szexuális feszültség.

2014. júl. 5. 10:28
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején mikor összejöttem a férjemmel alig múltunk 16 évesek. Irtóra boldogok voltunk, 18 évesen már együtt éltünk. Teltek múltak az évek, ő a munkája miatt járta az országot. Én megengedtem neki, hogy ha az útja során úgy hozza a sors hogy kihagyhatatlan lehetőség áll elé, akkor tegye meg, mert 16 évesen jöttünk össze, mindkettőnknek az volt az első. Meg is tette. Csak sajnos nem távol több száz km-re, hanem itt a városunkban. Majdnem ráment a házasságunk, és bizony fel kellett világosítanom hogy én voltam a legnagyobb hülye hgoy annak idején ezt mondtam neki. Mert ő észben tartotta, csak azt felejtette el hogy más város legyen legalább. A sors fintora, hogy akivel megcsalt, azzal a lánnyal fog az első unokatesója összeházasodni. Mehetünk majd lagziba és babát nézni... Ne engedd meg neki, ha szeret kibírja azt a néhány hónapot szex nélkül.
2014. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
eltudod kepzelni hogy a ferjed valaki mast megdug es megengeded neki, akkor a kapcsolatotokba mar regen baj van
2014. júl. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 Nadiene ***** válasza:
Még meg sem született a gyerek, de már mögé bújsz, hogy ne kelljen a férjeddel foglalkozni.
2014. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!