2012. máj. 29. 15:06
1/2 anonim válasza:
A feny koherenciahosszat ugy becsuljuk meg, hogy a megfigyelheto erositesi helyek (maximumok) szamat megszorozzuk a hullamhosszal.
Ha 14 minimumot latsz, akkor 15 maximum kell legyen, vagyis:
L = 15·λ = 15·480·10^-9 m = 7.2 µm
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 30. 00:02