Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az "elhajlás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az "elhajlási engedélyről"?

Figyelt kérdés

Nem megy a szex. Sajnos orvosilag tiltott, mivel sokáig nyitva volt a méhszájam.

Szóval a terhesség végéig tiltva van a dolog.

Ráadásul hangulatom sincs, semennyire nem élvezem a dolgot.

Ezt sajnos a férjem is észrevette, hogy ímmel ámmal csinálom amit szabad (kézzel, néha szájjal).

Ráadásul egyre feszültebb a légkör, érezhető az intimitas hiánya.

Tudom hogy szenved és ez fáj.


2014. júl. 4. 14:17
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem. Terhes vagy, de meg akarod engedni a férjednek, hogy szexszeljen mással, mert neked nincs kedved őt máshogy kielégíteni? Ezt akarod mondani?

Azt tehettek, amit akartok, felnőttek vagytok. (Szegény gyerek...)

2014. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, nem annyira elítélendő ötlet. De én csak akkor engedném meg, ha látszatházasságban élnénk, és én magam többé nem akarnám őt kielégíteni, vele szexelni.


Amúgy, ha még úgy érzed, hogy valaha vissza akarod őt kapni, szerintem ne engedd ezt.


27N

2014. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
86%
Minden megengedett, amit mindkét fél akar. De van benne veszély, mert a férjed bele is szerethet a másik nőbe. Ennek ismeretében döntsetek. Mennyi van még hátra? Sehogyan sem megy részedről?
2014. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
80%
Szó sem lehetne róla. Nagyon nem jó ötlet. Vegyél kicsit erőt magadon, a férjed meg felnőtt ember, csak kibírja, hogy nincs konkrét szex. Ha nem, akkor ott nagy a baj.
2014. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy hulye vagy. Biztos ut a hazassag tönkretételéhez-hacsak nem az a cél, vagy a nyitott hazassag.
2014. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Nadiene ***** válasza:
76%
Azon gondolkozz el, miért okoz Neked gondot kielégítened őt. Ha rájössz, akkor meg is van hol ment tönkre a házasságotok. A többi csak a végjáték.
2014. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Észreveszi h nem kölcsönös.

Szóval hiába elégítem ki, ha érzi hogy ez csak miatta van.

Az meg hogy ő is nyulna közben. Észrevette hogy közben végig száraz vagyok.

Egyszerűen nem tudok felizgulni... :(

2014. júl. 4. 14:34
 8/45 anonim ***** válasza:
76%
Hüvely szárazság akkor is előfordul, ha egyebkent teljesen be vagy indulva.
2014. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
79%
Ne hülyéskedj már! Ha elküldöd más nőhöz, az neked sem fog jól esni, csak most még nem gondolsz bele. könnyen összejöhet a másik csajjal. Legfeljebb hivatásoshoz küldheted, mert azzal nem fog összejönni. De most komolyan neked akkora szenvedés kiverni a férjed farkát, vagy leszo pni? Én annyira szeretem csinálni, élvezem minden percét, én egyetlen szexnél nem hagynám ki az orált, aztán lehet, hogy velem nem stimmel valami.
2014. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
87%
Hogy lehetne kölcsönös, ha neked meg van tiltva? Felnőttek vagytok egyébként?
2014. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!