Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az "elhajlás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az "elhajlási engedélyről"?

Figyelt kérdés

Nem megy a szex. Sajnos orvosilag tiltott, mivel sokáig nyitva volt a méhszájam.

Szóval a terhesség végéig tiltva van a dolog.

Ráadásul hangulatom sincs, semennyire nem élvezem a dolgot.

Ezt sajnos a férjem is észrevette, hogy ímmel ámmal csinálom amit szabad (kézzel, néha szájjal).

Ráadásul egyre feszültebb a légkör, érezhető az intimitas hiánya.

Tudom hogy szenved és ez fáj.


2014. júl. 4. 14:17
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
61%

"Sokan nem kívánják a terhesség végén az első hat hétben meg nem ajánlott. "

Az első hat hétben meg nem ajánlott??? ezt a baromságot meg ki mondta neked? :)


Kérdező válaszolnál végre arra a kérdésre, hogy mennyi van hátra a terhességedből?

MOndjuk nem értem hol itt a probléma, ha én le is lennék tiltva, attól még teljes átéléssel tudnám lecumizni a férjemet, hiszen az nekem, mint veszélyeztetett terhesnek nem árt, és azért szeretem még annyira a férjem, hogy ne csak kényszerből csináljam!

de ha neked kevésbé megerőltető qrvához küldeni, mint párszor leszívni rendesen, hát te tudod!

Azt azért leszögezném, hogy ha nekem ilyen jutna eszembe, hogy inkább elküldöm máshoz kefélni, mintsem én legyek az, aki kielégíti, akkor már az a kapcsolat számomra annyit is jelentene!

2014. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem meg jó fej nő vagy, hogy ilyenre is gondolsz és nem vagy önző. Kedves többiek az jobb ha titokban megy félre a férj?
2014. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
43%

28 és 30

1. Természetesen a gyerek a legfontosabb és ezt a férjnek is figyelembe kell venni, nem hiszem amúgy, hogy a feleség napi 8 óra orálra lenne kényszerítve

2. Valamilyen szinten kötelesség a házasélet, nekem furcsa ha valaki nem akarja csinálni az orált, mert fúj, de oké, ezt is el lehet fogadni, nem az én házastársam szerencsére. De azt tanácsolni, hogy "intézze már el magának, azt hagyjon engem békén" nekem kicsit sok, én ezt nem is tudnám megtenni a férjemmel egy veszélyeztetett terhes is ki tudja nyűjtani a kis kezét és le-fel mozgatni. Az, hogy nem is akarja megcsinálni, mert neki éppen nincs kedve a szexhez, azt alapból nem értem. Nekem ha nincs kedvem a szexhez akkor szoktam az orált bedobni és tudom lelkesen csinálni akkor is ha nekem semmi kedvem az egészhez, mert szeretem ha a párom élvezi, bár mint már írtam én alapból is nagyon szeretem csinálni.

Ja és voltam már durvább szituban mint egy veszélyeztetett terhes, konkrétan hónapokig nem kelhettem fel, az orál szóba sem jöhetett, mert a fejemet nem mozgathattam és még így is csináltam volna kézzel, de a férjem ezt természetesen nem fogadta el.

2014. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
13%
Nálunk pl. 14 hónapos a gyerek és mindig felébred ha szeretkeznénk az intim életünk lement nullára.... :-(
2014. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
64%
Mi is alig szexeltünk,talán havonta 1-szer a 30. hétig,utána meg majd csak szülés után.Nekem minden vissza áéét úgy mint előtte,de terhesen baromira nem kívántam.Magát az orgazmust igen csak ne tegye be.Miért volt így magam sem tudom.Görcsölgettem,aztán zavart hogy mozog közben,a párom megértette.Szingli pasi sem szexel örökké,ha már nem állatok vagyunk,kibírja egy darabig.
2014. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
52%
Férfiként ha őszintén elmondaná ezt a feleségem, amit leírtál, azt nagyon értékelném. Azt nem tudom, hogy én élnék-e a lehetőséggel, valószínűleg nem, de nem is én vagyok a kérdés, hanem a férjed. Ha egy prostihoz megy, akkor nincs veszély, hogy beleszeret másba. De ha jó a kapcsolatototok, és mivel ez csak egy ideiglenes probléma, szerintem ez amúgy sem képzelhető el.
2014. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
73%
Azert az a kapcsolat, ahol az egyik fel nem bir ki par honapot szex nelkul, semmit sem er... Az se sokat, ahol az egyik kelletlenul szerez oromet a masiknak....
2014. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
49%

"ha nincs kedvem a szexhez akkor szoktam az orált bedobni és tudom lelkesen csinálni akkor is ha nekem semmi kedvem az egészhez"


Én meg azt gondolom, hogy ezt meghagyom a profiknak. A szeretetteljes együttlét alapja, hogy mindketten akarjuk és élvezzük, legyen szó akármiről. A megoldás nem az, hogy a nő játssza meg még jobban magát, és legyen hiteles prosti, sem nem az, hogy elküldi egyhez. Az, hogy apa felfogja, hogy ez az időszak most NEM RÓLA SZÓL, és megoldja másképp. Egy normális férjtől ezt nem kell kérni, mert rájön magától. Én így gondolom.

2014. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
7%
Figyelj Kedves! Nem voltam még terhes, nem voltam még eltiltva a szextől és fájdalommal sem járt soha. Ettől függetlenül őszintén tanácsolom neked, hogy ne "zavard a férjed más karjába", próbáld meg te magad megoldani az adódott helyzetet. Biztos hogy van valami módja annak, hogy te magad kielégítsd a férjedet, hogy úgy örömöt okozz neki, ami neked jelenleg engedélyezett. Ha el vagy tiltva az aktustól, akkor embereld meg magad és élvezd a petting és az orális szex nyújtotta örömöket. Ha magadtól nem megy, akkor keress fel egy szexuálpszichológust. Ha ezt nem élvezed akkor ott valami bibi van, jó is ha helyreteszed ezt magadban, a jelenlegi helyzettől függetlenül, mert a jövőben sem kéne megfosztani magatokat ettől az élménytől. A helyedben ezt tenném.
2014. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
74%
38 Nem jól érted, ha én nem kívánom a szexet, értem ezalatt a behatolást akkor is szívesen és örömmel leszopom a férjemet, mert tetszik, hogy élvezi és mert szeretem csinálni. Szerintem ez inkább jó dolog, mint rossz. Nem színjátszásról van szó.
2014. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!