Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ha egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy férfinek szép felesége van, azt nem fogja megcsalni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 12:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Elöfordulhat az is, hogy legtöbben a szép nõket csalják meg .Még akkor is,ha megfelel a követelményeknek!Ertem ezt házias, jó feleség, szépen neveli a gyerekeit.stb.
2014. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Szép vagyok! Szültem egy gyereket mégis csinos vagyok,jó alakom van,teszek is érte,szép mellem stb,12 év alatt soha egyetlen egyszer nem mentem félre,pedig lett volna bőven lehetőségem.



Férjem 20 kilót hízott,mostanában irtó elhanyagoltnak látom,és nem csak a súlya miatt.Ő mégis félrelépett.


A kettő szerintem nem függ össze,aki kamatyolni akar mással,talál rá lehetőséget.Aki szar ember az szar marad akkor is ha csúnya és akkor is ha szép.

2014. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nem a szépségen múlik. Aki félre akar menni félre is fog
2014. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen mindegy, hogy néz ki a feleség. Lehet lepusztultabb..mégsem csalják meg...lehet topmodell, mégis megcsalják. Az is teljesen mindegy, hogy milyen jellem. Lehet, kedves, törődő, igazi nő..mégis megcsalják.. És lehet házisárkány, mégsem. SEMMIRE nincs garancia!!
2014. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
A szépség teljesen szubjektív dolog. Ugyanaz a nő lehet, hogy valaki szerint ronda, valakinek meg tökre tetszik. Nem ezen fog múlni a megcsalás.
2014. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
63%

Az én szép barátnőm megcsalt tavaly,10 éve vagyunk együtt,megbocsájtottam neki illetve nem hanem csak "betoltam egy fiókban a dolgot".

Én férfiben egyébként jobban nézek ki mint ő nőben ( ezt mások mondták) én mégsem csaltam meg pedig volt olyan lány aki felajánlotta magát,de visszautasítottan és el is mondtam a barátnőmnek,ő meg a csajt majdnem megtépte.

Megkérdeztem tőle,hogy visszacsalhatom e,erre az volt a válasz,hogy NEM!

Akkor most neki szabad nekem meg nem?Vagy mi van.

Ha még egyszer meg meri tenni,kidobom mint a sza.rt és a szép arcát átalakítom ocsmánnyá.

2014. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szép a tányér, ha nincs mit enni belőle. Lefordítva: lehet attraktív valaki, ha a személyisége, a jelleme, az erkölcsei béka fenekét súrolják. Emberileg legyél valaki, a többi csak maszlag. Állítólag szép vagyok, és csinos. A higiéniát, és az alapvető dolgokat kivéve (alapvető, értsd teljesen megszokott, pl fodrász, szőrtelenítés stb) nem igazán foglalkozom a külsőmmel. Mindig úgy gondoltam, hogy a külső változik. Lehetnek hormonproblémáid, szülhetsz gyereket, ami után nem tudod (akarod) leadni a súlyfelesleget, vagy simán megöregszel. A szépség elmúlik. És kész. De az értelem, a humorérzék, a kedvesség, a törődés jó esetben megmarad. Én ezekre apellálok, nekem ezek a fontosak, és a minap a párom közölte egy beszélgetésünk során, hogy "Látod, ezt nagyon szeretem benned, hogy tájékozott vagy, elmondod a véleményedet, és lehet veled mindenről beszélni." És ennél szebb dicséretet nem nagyon kaptam senkitől. Szép a szemem, jók a melleim, persze, oké, köszi. De ez? Nekem ez a valami. Mert tudom (remélem), hogy 20 év múlva is ilyen tájékozott leszek, és el lehet beszélgetni velem mindenről. Remélem, hogy 20 év múlva is ezt fogja mondani a párom, és így fogja gondolni akkor is. Szóval kedves kérdező, nem biztos. De az se biztos, hogy engem nem fognak megcsalni. Bármi lehet, ez nem a külsőn múlik. Hanem a másik emberen, és az adott kapcsolaton.
2014. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Simán megcsalhatja. Mint ahogy bármelyik más nőt is. Nem ezen múlik.
2014. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Biztos hallottad már a mondást:

A legjobb nőt is unja valaki.


Szerintem mindent leírtak mások.

Amelyik házasság a férj részéről csak a lányka szépségére alapul, azt általában nem a megszokott szerelmi házasság.

Olyankor a férj kicsit koros, de gazdag, de a feleség szép, de nem áll anyagilag a helyzet magaslatán.

Félre értés ne essék, nem azt mondom, hogy ezek az örökké tartó boldog házasság, ahol mindenki hű mindenkihez.

Csak azt, hogy amíg a lányka szépsége tart, addig hűséges a férj, aztán, ha elég gazdag, akkor inkább lecseréli, mint feleslegesen bujkáljon a titkos szeretőjével.

2014. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nem azon múlik, szép-e vagy sem. Ez egyrészt elég szubjektív, másrészt bármi történhet bárkivel, amitől esetleg megcsúnyulhat - lehet, úgy öregszik, de akár baleset vagy betegség is közrejátszhat. Teszem hozzá, ez nem is a jellemen múlik, ahogyan annyian írták előttem, hanem a két fél jelleméből kialakult kapcsolaton. Igen, a két ember közti kapcsolaton múlik minden. Ha az ideális, jó, akkor egyik fél sem rohan másik nő/férfi után - bár, szerintem gerinces ember akkor sem más ágyában hentereg, ha éppen beköszönt egy hullámvölgy.

Továbbra sem értem, a nők miért ássák magukat ennyire alá (mondom ezt nőként). Jaj, nem vagyok csinos, tuti megcsal, joga is van hozzá, stb... Amennyiben így állnak hozzá, el is érik, a férfiak ténylegesen is elhiszik ezt. Megfigyeltem, a pasik lényegesen kevesebbet aggódnak ilyenen, a nők meg a leghűségesebb férfi mellett is elgondolkodnak néha, csak nem a szomszéd Ilikénél van-e a férj.

2014. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!