Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre jobban odafigyeljen egy kicsit? Se szép szó, se semmi nem használ.

Figyelt kérdés
A párom nagyon trehány, hanyag. Mindig is ilyen volt, de mostanában egyre jobban és már nem bírom. Egész nap utána és a 4 éves fiunk után pakolok. Bár még a kicsi is értelmesebb, mint az apja, na meg ő gyerek. A mosatlant nem teszi a mosogatóba, ami kiesik a kezéből az ott marad, a szennyest ledobja a tiszta ruha közé, vagy épp a földre. Ha leesik valami a földre és nem veszem fel, akkor akár örök életre is ott maradhat mert nem veszi észre. Mindent szétdobál, de össze nem pakol. Ha valami elromlik, vagy javításra szorul csináljam meg mert akkor kész is lesz (ez még kisebb baj). Ha összepakolok 5 perc és szétpakol, mert épp keres valamit, öltözik, stb. Hétvégente van itthon, de legalább 3 napig utána pakolok, ha elment. Ha kimegy, behozza a koszt de össze nem söpri. Nem vagyok sem rend, sem takarítás mániás, de ez már nekem is sok.
2014. jún. 12. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem sokat segít a válaszom, de én eleve nem álltam volna össze ilyen emberrel.
2014. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig ezek nem zavartak? Mert egy ember nem egyik napról a másikra lesz ilyen. Talán mielőtt gyereket vállaltatok, meg kellett volna ismerni kicsit jobban...
2014. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mindoig is ilyen volt és nem tanítottad rendre. Az én párom anyuci egyszem pici fia, minden a feneke alá volt tolva. Amikor összeköltöztünk rögtön bevontam a házimunkába. Amikor megkértem rá, de nem tette a mosogatóba a tányérját, másnap a mostalan tányért tettem ebédkor elébe. Amikor már nem volt tiszta zoknija és kérdezte, hogy miért nem mosok, csak annyit mondtam neki, hogy mostam én, de én csak azt mosom ki, ami a szennyeskosárban van, a fotel mellé dobott zoknit nem tartom szennyesnek, mert a mosnaivaló szennyes a szennyeskosárban van. Pár hónap és simán belerázódott ezekbe a dolgokba. Ha a szerelmetől elvakultan pakolásztam volna után, akkor úgy a fejemre nőtt volna mint az anyja fejére (mondjuk az anyja nem bánta, és szerinte még én vagyok a gonosz, hogy nem én kenem meg margarinnal a fia kenyerét vacsorakor)
2014. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy először megnézzük a lovat, aztán megvesszük. Ha már megvettük, utána nem nagyon van mit tenni, ha kehes. Mert ez most kehes.
2014. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
na mibe hogy azt hitted majd gyerek mellett változik és segíteni is fog?!
2014. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már gyerek előtt is együtt laktunk, nem is volt ekkora kaliberű a probléma. Akkor sem volt egy rendmániás, de meg tudta jegyezni minek hol a helye. Ez most inkább olyan, hogy ha a gyerek után tudok pakolni akkor utána is címszó. Persze nem mondja, de szerintem ez a lényege. Csináltam már, hogy azt nem mostam ki vagy nem mosogattam el, ami nem ott volt. Mosásnál megfogta és kimosott egy ruhadarabot, mosatlannál pedig ide oda pakolgatta a tányért.
2014. jún. 12. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne mártírkodj, hanem vond be a munkába! Ha kinyalod a fenekét a nagy elvakult szerelem idején, aztán nem kell panaszkodni, hogy ehhez szokik hozzá!
2014. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel ő alapvetően ilyen,nem nagyon tudsz mit kezdeni vele,maximum nem kényezteted el ezek után.
2014. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyezz meg vele, hogy a ház egy részét segít neked rendben tartani, egy másikban meg olyan kuplerájt csinál magának, amilyet akar
2014. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!