Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire elfogadhatóak így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadhatóak így az anyagiak egy kapcsolatban vagy házasságban?

Figyelt kérdés
A férfi 130 ezret keres, a nő 95 ezret. A közös kasszűba mindketten 95-öt tesznek be, és amennyivel többet keres a férfi, azt magának félrerakja, ahhoz a nő nem nyúlhat, nem költhet belőle.
2014. jún. 29. 21:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt sosem értettem! Mármint, hogy az én férjem jóérzésű emberként sosem csinálná meg azt pl. hogy ő parmezánt eszik, mert neki arra van pénze, én meg trappistát.

Komolyan nem is értem,hogy az ilyen kapcsolatokban egy nyaralás, vagy étkezés hogy tud működni!

Itt már nem működik az egyenlőség elve, mert ha teszem azt a kevesebbet kereső fél valami miatt megszorul, vagy olyasmi kellene neki, amire nincs pénze, akkor mehet kérni a párjától. Nekem pedig ahol már kérni kell a páromtól, ott valahogy nincs meg az egyenrangúság!

2014. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Az összeköltözés után hasonlóan volt, egy apróságot leszámítva: NEM MAGÁNAK tette el a férfi a pénzt, hanem KÖZÖS megtakarításba, amiből aztán bútort, mosógépet, csizmát stb. vettünk. Ha magának tette volna el, nem tartott volna sokáig a közös élet... De mindent megbeszéltünk és megterveztünk még az összeköltözés előtt.
2014. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
9-es-ez nalunk is igy van,a nagyobb kiadasokrol közösen döntünk
2014. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Hàt én az ilyenel nem is élnék együtt meg 1 hetig semm ha tudnàm azt hogy ilyen el küldeném a BÙSBA hogy az en pénzem te penzem
2014. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!