Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell ennyire felfújni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyire felfújni ezt a dolgot? Ti is aggódnátok a helyemben, én vagyok túl nyugodt?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva el kell utaznom a munkám miatt 4 napra, csütörtök hajnaltól vasárnap késő estig leszel távol.


A férjem itthon marad a 2,5 éves lányunkkal. A családtagok és a barátok egy csomó hülye kérdéssel jönnek: nem aggódsz; ugye teszel el ételt a fagyasztóba (nem teszek); előkészíted 4 napra a ruhákat (eszem ágában sincs); mi lesz ha a gyerek elesik, belázasodik, sírni fog utánad, elkésnek a bölcsiből; mit fog a férjem kezdeni 2 egész nap a gyerekkel stb.

Ráadásul épp alakul a szobatisztaság, mi lesz ha bepisil/bekakil.

Megmondom őszintén, ilyen dolgok bennem fel sem merültek. Valószínűleg lazább lesz ez a 4 nap, mint amikor otthon vagyok, de ez szerintem belefér.


Már komolyan én is elkezdtem aggódni, pedig eddig nem tettem.


Tényleg igazuk van, én vagyok túl laza?


2014. jún. 29. 16:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
A férjednek is legalább annyi köze van a gyermeketekhez, mint neked. Nem kell kiszolgálni, felnőtt férfi, oldja meg a gondokat :)
2014. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy eszedbe se jutott ezeken agyalni, csak azt mutatja, hogy a te férjed felelősségteljes, érett apa, az ismerőseid férjei pedig nem azok, és azt hiszik, minden férfi olyan, mint az ő férjük.
2014. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Akkor most gondolj bele, mit hallgathatnak azok, akiknél netán a férj vállalja a gyest :)) Mert vannak páran.

Mostanában azért egyre több apukát látok egymagában babakocsit tolni. Ne hagyd magadat zombivá tenni.

2014. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Én sem aggódnék azon, hogy a férjem vajon el tudná-e látni 4 napig a gyerekünket, hanem azon, hogy hiányozna a kisfiam (nekünk fiunk van), illetve hogy de jó lenne, ha nem kéne elutaznom és otthon maradhatnék vele.

Elvégre olyan embernek szültem gyereket, aki ugyanolyan felelősségteljes ember, mint én.

Egyébként mindössze 2 és fél hónapos volt a fiunk, amikor is én 4 napra kórházba kerültem, azért egy pici baba más tészta, így anyósom kicsit besegített az ellátásba, viszont nem sokat és nagyon jól elboldogult a férjem is a fiunkkal és most is elboldogulna vele. Elvégre tényleg, ugyanolyan szülője, mint én.

Szóval nincs igazuk az ismerőseidnek, nyilván tisztában vagy vele, hogy milyen a férjed és azért nem aggódsz.:)

2014. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell ezt felvenni! Ha a férjed nem fél (pedig sok pasi ilyenkor kisebb pánikrohamot kap) és te sem,akkor feleslegesen idegeskedsz, csak mert mások azt akarják!
2014. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én benyaltam egy csokorra való komplikációt a szülés alatt, két hétig gyakorlatilag az ágyból nem tudtam kikelni, tejem se lett.

Abban az első két hétben 99%-ban a férjem látta el a babát. Én néha megnéztem, de állva annyira szédültem, hogy pár perc után vissza kellett feküdnöm.


Bármikor, bármennyi időre itthon hagynám vele teljes nyugalomban.

2014. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felfújják, nincs abban semmi extra az apuka is képes ellátni a gyereket.
2014. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a normál hétköznapokon az apuka is kiveszi a részét a gyerek körüli teendőkből, akkor ugyanúgy képes ellátni, mint az anya.


Ha nekem el kellett mennem valahová, ezek a kérdések egy pillanatra sem merültek fel bennem, mert tudtam, a férjem felelősségteljes apa, aki imádja a lányát.

Volt, hogy új munkahelyem volt, ezért ő ment táppénzre a kicsivel, remekül elvoltak, semmi gond nem volt.


Ez csak ott okoz problémát, ahol azon kívül, hogy az apa este játszik a gyerekkel, semmit nem csinál körülötte...

De még ilyen helyeken is, ha bevállalja, előbb-utóbb feltalálja magát az apuka... ha meg nem, akkor folyton hívogatja az anyját, vagy az anyósát (ilyen is volt az ismerőseim között... :D).

2014. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
hát fura anyuka vagy te, akármilyen jó apa is a férjed!
2014. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Miért vagyok fura?
2014. jún. 29. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!