Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Voltatok bizonytalanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok bizonytalanok, amikor el akartátok kötelezni magatokat?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és azért, mert nem volt jó a párkapcsolatunk. Azóta egy jobb kapcsolatban vagyok, és semmi kétségem nincs affelől, hogy ő lesz a férjem.
2014. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. jún. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatunk ötödik évében igen, végül mindketten úgy döntöttünk, hogy szakítunk, ami után nem sokkal kiderült, hogy sokkal fontosabbak vagyunk egymás számára, mint gondoltuk. Átgondoltuk a fontossági sorrendet az életünk összes területén, és mindketten egymást tesszük azóta az első helyre minden mással szemben. Mióta úgy döntöttünk, hogy folytatjuk, nem volt bennem kétség, azóta már házasok vagyunk.
2014. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. és nem alaptalanul. vagy azért következett be, mert már így álltam hozzá? Nem tudom.

Mindenesetre ha visszacsinálhatnám, akkor hallgatnék az ösztönömre.

2014. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod azt,hogy barmikor kiszallhatsz mert rosszul dontottel akkor nincs mitol felni,majd meglatod mi lesz...
2014. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!