Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Amikor házasság előtt álltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor házasság előtt álltatok, v eljegyzéskor gondoltatok arra, h a másiknak ez meg az a hibája, nem voltatok bizonytalanok?

Figyelt kérdés
Annyira vártam, hogy megkérjék a kezem, 6 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, most mégis, ahogy közeleg az esküvő, elbizonytalanodtam, hogy biztos sikeresek leszünk együtt, mással el sem tudom képzelni, nem is akarom, hogy milyen lehet, csak vele, mégis betojtam, ez normális, van egy hibája a páromnak, de csak egy, amit nehezen tolerálok, már kezdetek óta megvan, ezen kívül szuper vele minden, ezért ijedtem meg, így szabad házasságba menni szerintetek?
2014. febr. 23. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A hibáival előtte is tisztában voltam, ezek nem jártak a fejemben..

Én is hasonlóan voltam...nayon vartam, hogy megkérje a kezem. 5. Évfordulónk környékén házasodtunk.

Előtte kb 2 hőnappal volt egy bizonytalanságom, nem igazán az, hanem csak megrettentem, hogy tényleg..és biztos... Ez olyan végleges.. De csak pár napot volt ez, inkább csak ilyen pánik szerű.. De akkor jőzan ésszel vegiggondoltam, hogyha 5 év és 3,5év együttélés szuper volt, akkor mi változna?

Semmi

:)

Szerintem termeszetes, ogy ezek a gondolatok átfutnak az emberen egy ekkra lépés előtt.

2014. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi a hiba amit nehezen tolerálsz?

Mert nagyon nem mindegy szerintem....


1.

2014. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy másodpercig se bizonytalanodtam el, viszont tényleg van egy ilyen "sohatöbbetmással" pánik pár órán át. :)
2014. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, az, hogy eljár a haverjaival inni néha heti 2x van de van h 1 hónapig nem, 26 éves, és ez nem tudom mért, de zavar, mert én sose járok el, mert utálok kocsmázni, meg bulizni, de csak ennyi, meg h néha nem szól ha hazaért, néha viszont szól.
2014. febr. 23. 21:00
 5/18 anonim ***** válasza:
6 év alatt már eldönthetted volna, hogy tudtok-e együtt élni? Nekünk ehhez fél év elegendő volt.
2014. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tisztában voltam a hibáival, meg az enyéimmel is.
2014. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudunk, hiszen nem élnék vele XD ez eddig is zavart, ezután is fog, de együtt élni imádok vele
2014. febr. 23. 21:01
 8/18 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, hogy ilyen sok kijárást én sem tudnék tolerálni.

Igazaból szerinem is szüksége lehet mindkét félnek egy kis külön programra, vagy ha az egyiknek akkor is alamennyit tolerálni,, de 1 héten 2 sok..

Havi 1-2 a reális...

Mi ketten hetente elmegyünk ide-oda haverokhoz, vagy sörözni, vagy a sógoromékhoz...stb mikor hova, így heti egy plusz kimaradás mar sok lenne,mde a időnkénti nem...

Viszont a haverjainak is van párjuk, így ők is mi is megyünk, és nem vagyunk egymás szájában.. Hagyjuk a fiúkat kibontakozni..

De ez minden kapcsolatban masképp működik, másképpen jó, náluk így.


Ő hogy reagál arra, hogy nehezen tolerálod, beszéltetek már erről?

2014. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen , persze, hogy beszéltünk, és ígéri, h kevesebbre szorítja, néha sikerül is ugyebár, de sajnos a kollégái min agglegények, isznak nagyon, szal ha nem ott dolgozna, pesten van és 3 naponta van itthon 2 napot, szóval ha nem ott dolgozna nem lenne baj, de csak ott van munka :( És tudja, h néha megbánt, mindig rosszul is érzi magát miatta, de hát mindenki iszik, meg bulizik fenn, akkor ő néha mért ne mehetne velük? ennyit mond, am inkább ugy mondanám, hogy 1. hét alatt 2x vagy ink 2 hét alatt 2x
2014. febr. 23. 21:18
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezt így nem tudodm, mert ha nem a közös időtökből megy el, és tud mértéket tartani, akkor nekem nem lenne vele bajom..

De házasság után is ennyire hektikusan laknátok együtt? Mrt ha jól értem időnként napokra más városban van, mint te...

Ha így van akkor az nagyon nem jó..


Előző

2014. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!