Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Amikor házasság előtt álltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor házasság előtt álltatok, v eljegyzéskor gondoltatok arra, h a másiknak ez meg az a hibája, nem voltatok bizonytalanok?

Figyelt kérdés
Annyira vártam, hogy megkérjék a kezem, 6 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, most mégis, ahogy közeleg az esküvő, elbizonytalanodtam, hogy biztos sikeresek leszünk együtt, mással el sem tudom képzelni, nem is akarom, hogy milyen lehet, csak vele, mégis betojtam, ez normális, van egy hibája a páromnak, de csak egy, amit nehezen tolerálok, már kezdetek óta megvan, ezen kívül szuper vele minden, ezért ijedtem meg, így szabad házasságba menni szerintetek?
2014. febr. 23. 20:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tud az ember itt munkát találni, akkor mit csináljunk, itthon van hétfőn kedden elutazik szerdán csütörtökön fent van, pénteken reggel itthon szombaton vissza...Ez van és kész, nem tudunk mit tenni, itt vett házat, nekem is itt van a házam, a munkám a családjaink, a barátok. Am nem mindig tart mértéket, de ha velem van mindig együtt megyünk, azzal sincsen gond, amint teheti, haza akar jönni dolgozni, de nem ilyen egyszerű. 3 éve van fenn, eddig jól bírjuk, megpróbálom szabaddá tenni magam, ha itthon van:) Apuja is így dolgozik pont, az anyuja meg 12 órázik nappal, mégis együtt vannak még mindig :)
2014. febr. 23. 21:27
 12/18 anonim ***** válasza:

Az esküvő előtt kb két héttel elfogott a jeges rémület. Olyan végleges, stb... Pár napig kattogtam magamban - igazán nem volt rá okom, tényleg a dolog véglegessége rémített csak meg.

Aztán elmondtam egyszer neki is. Elmosolyodott, annyit mondott, hogy "nyugi, ha valamiért nem működik, akkor még mindig el tudunk válni".

Ezzel annyira megnyugtatott, hogy elszállt minden pánik. Már négy éve, minden oké azóta is.


Mondjuk a vele való kapcsolat mellett hatalmas érv volt, hogy BÁRMIT nyíltan meg lehet beszélni vele, oda-vissza. Nincs tabu, szőnyeg alá söpört konfliktusok. Veszekedések is előfordulnak, de mindig kompromisszummal vagy valamilyen megoldással zárulnak. No meg nem sértődik vérig egyikünk sem, ha azt mondja valamelyikünk, hogy "most nagyon irritálsz, hagyj békén". Akkor a címzett arrébb ballag és megvárja, amíg lenyugszik a másik.

2014. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: a bármit megbeszélés ránk is teljes mértékben igaz, úgy, ahogy leírtad. Én kicsit nehezen értem meg, ha neki magány kell :D
2014. febr. 23. 21:41
 14/18 anonim ***** válasza:
Heti 2 eljárás sok? Uhh, hárpiák a köbön. Attól hogy nektek nincsenek barátaitok nem kell lekorlátozni a másikat. Most csak zavar később meg ahogy majd kezd lógni az arcod önértékelési hibából meg már hiszti lesz miatta. Ne keserítsd az életét.
2014. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14-es

Ez attól függ! Az én párom is elmegy heti 1-2x és engem nem zavar de megértem, ha valakit igen. Minden nap dolgozik, olyan 7 előtt haza sem ér, ha elmegy még kollégákkal, 9-10-re ér haza. Havi két szombaton túlórázik, hogy több pénzt keressen, erre most te felszisszensz, hogy húúú nem hogy örülnék...stb. Mindegy ebbe nem szólok bele, ő dolga, de vagy szombaton még este elmegy a haverjaihoz, akkor megint ki tudja mikor ér haza, vagy vasárnap.


Na most ha szombaton megy el marad egy vasárnapunk, ha vasárnap akkor a 7 7 napjából egyet sem töltünk együtt. Én szeretek egyedül lenni, meg én is eljárok ha olyanom van így nem zavar, de a múltkor már közöltem vele, hogy ezt a tempót felejtse el ha gyerekek is lesznek, vagy viszi őket is magával, mert én nem játszom egyedül házi robotot meg cselédet és dajkát, amíg ő a heti 2 pihenőnapján dolgozik és haverozik. Nem-nem. És nálunk nem arról van szó, ha nem megy be túlórázni éhen halunk. Nagyon nem. Inkább becsvágy, hogy 3-assal kezdődjön a fizuja meg munkamánia 'Mert szombaton nem zavar senki, üres az iroda'

2014. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem volt kérdés hogy a férjemmel akarom leélni az életemet. Biztos voltam. 1 percre se futott át az agyamon hogy nem hozzá kéne menni vagy ilyesmi. Ő is biztos volt a dolgában.

Nem gondoltam a hibáira mert igazság szerint semmi olyan hibája nincs ami tolerálhatatlan...


A horkolást/fogcsikorgatást megszoktam a kapcsolatunk első fél éve alatt.

Azt hogy elég finnyás (kaja ügyben) az meg az ő baja nem az enyém....nem valami változatos az étrendje emiatt... de még így is sikerült újakat belevinnem amiket hajlandó megenni:D szóval ez inkább az ő problémája, nem az én problémám vele:D (én főzök mert én tudok 12 éves korom óta főzök magamra. Ő nem tud....mert az anyja egész életében főzött rá, és sose élt egyedül. Anyukától hozzám jött....

2014. febr. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bár annyit megjegyeznék, hogy én a helyedben átgondolnám. Ha tényleg heti 2x elmegy és ISZIK.... biztos egy alkesszal akarsz élni? Mert pár év alatt simán azzá válhat ha ilyenkor mindig alkoholt iszik....
2014. febr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Jaj ugyan már. Az, hogy heti 2x eljár inni még nem alkoholizmus. Az a lényeg, hogy egyedül szokott-e inni. Ha igen akkor komoly hajlama van.

Érett kapcsolatban teljesen normális, ha a férfi eljár ide-oda, pláne sörözni. Az én barátnőm azt is tolerálja, ha lányokkal iszom/bulizom. Az egész bizalom kérdése.

A Férfiak közötti sörözés véleményem szerint a homofóbiában gyökeredzik. Hogy mehetne el 2 srác dumálni csak úgy? Üljenek be teázni vagy mi? Biztos melegnek néznék őket.

Nyugodtan vágj bele a házasságba! Nem kell túlparázni. A vagyonmegosztástól eltekintve ugyanaz, mint az eddigi életetek együtt.


26/F

2014. júl. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!