Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kerültetek már olyan helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerültetek már olyan helyzetbe, amikor olyan döntést kellett meghoznotok, amit egyáltalán nem akartatok, de muszáj volt?

Figyelt kérdés
Magyarán, az eszetekre hallgattatok, és nem a szívetekre. Megbántátok? Utólag nézve is így cselekednétek?
2014. jan. 27. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. és igen nagyon megbántam.
2014. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már kerültem többször is. Jól döntöttem mindegyik alkalommal, utólag is így tennék.
2014. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utólag nem így cselekednék.
2014. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg leírnátok, hogy mi volt ez az élethelyzet? Ha nem indiszkrét, persze!
2014. jan. 27. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a főnökömmel volt nem rég egy konfliktusom. Olyan témában amiben mind a kettőnknek igaza van (érdekes, de van ilyen) belátta Ő is (viselkedése alapján), hogy ebben a dologban a szidás értelmetlen volt, mert nem olyan hű, de nagy durranás és a bolhából elefántot csinált.

Na akkor én leordibáltam volna szívem szerint a fejét. De inkább nem tettem, hanem mondtam nekem most ki kell mennem picit levegőzni. Hallgattam az eszemre és jól tettem, mert még egyenlőre dolgozom. :D

25/N

2014. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!