Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek, hogy esne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, hogy esne?

Figyelt kérdés
Csak hetvegen tudunk együtt lenni ( munka miatt), en megbetegettem igy nelkulem ment strandra. Azt mondta 4 re jon... igy, hogy nem sikerult meg haza erni, elgondolkoztam es mar az sem szep, hogy itt hagyott. Kezdek haragudni rá...
2014. jún. 15. 19:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
9: Úristen. Még a kérdező az önző? Akkor biztos nem a pasija az, akinek eszébe se jutott, h ha már csak hétvégén vannak együtt, akkor a bnőm mellett maradok, és törődök vele, pláne, ha beteg. Vagy tán bulizásra, meg szórakozásra nem lesz még elég hétvége?
2014. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
31%

# 10/10 ez lehet inkább csak kapcsolat ,minthogy szerelem.

A kérdezőt inkább az zavarja hogy míg ő beteg otthon ,a másik addig megy és jól érzi magát.

Nem tudhatunk semmit,lehet a párja a barátaival megy,és a barátokat sem szabad hanyagolni! Ha ez így van akkor a kérdező szeretné kisajátítani a párját(amit a legtöbb nőci szeretne csinálni ) :)

2014. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
29%
Továbbra is az a kérdés számomra, hogy a megbetegedtem az betegséget vagy menstruációt jelent (mert vannak régiók, ahol így hívják a menzit, hogy megbetegedtem). Ha menstruáció, akkor a lány mehetett volna a párjával, csak nem megy vízbe.
2014. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%

Ha veled csak hétvégén tud találkozni, akkor gondolom strandolni is csak akkor tud (ráadásul most tipikus strandidő van).

Mit kellett volna tennie? Otthon maradni veled vagy hasznosabban tölteni az idejét pl. számára kedves emberekkel?

2014. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%

"# 10/10 ez lehet inkább csak kapcsolat ,minthogy szerelem."

Az lehet. Abban az esetben érthető.

2014. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...főleg azoket akik sertegetes , itelkezes nélkül is ki tudttak fejteni a véleményüket.

Nem arrol van szo, h nélkülem erzi jol magat...

4 re mondta, hogy jön , ugy ereztem igy o is jolerzi magat es 4 utan velem is lehet. Viszont, h meg nem ert haza igen is rosszul esik a viselkedese!

Es nem , nem menstrualok.

2014. jún. 15. 20:18
 17/25 A kérdező kommentje:
Kotetlen a munka ideje, en vagyok aki hetvegeig dolgozik.
2014. jún. 15. 20:21
 18/25 anonim ***** válasza:
82%
Tudod kérdező az egy dolog, h megbeszélés alapján ment el strandolni, de ettől még neki alapjáraton gondolnia kellett volna arra, h majd megyek máskor, de inkább együtt maradok a párommal, akkor is, ha ő egyszer mondta, h nyugodtan menjen el. Számomra, ha vkit szeretek ez lenne a természetes. Pont az a kisebbik jellemtelen viselkedés, hogy strandról nem ér haza 4re, persze ez már csak hab a tortán, és gondolom annyi se volt benne, h felhívjon.
2014. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Igen utolsó. ...erre igy nap vegere jottem ra ezert is tettem fel a kerdest, h jol erzem e!?

Ha haza er 4 mondjuk 5 re nyilvan nem is ertekelem at a dolgokat.

Es fel hatkor szolt, h lassan jön. ... neki termeszetes, ugy veszem eszre.

2014. jún. 15. 20:47
 20/25 anonim ***** válasza:
50%
Hát a késést, vagy az időt nem nagyon ismerik a pasik, ezért is írtam, h az a legkisebb jellemtelenség, de egyébként legalább akkor szólt. De nem tudom, h ezek után tényleg komolyabb dolgokba vajon számíthatsz-e majd rá. :(
2014. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!