Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek, hogy esne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, hogy esne?

Figyelt kérdés
Csak hetvegen tudunk együtt lenni ( munka miatt), en megbetegettem igy nelkulem ment strandra. Azt mondta 4 re jon... igy, hogy nem sikerult meg haza erni, elgondolkoztam es mar az sem szep, hogy itt hagyott. Kezdek haragudni rá...
2014. jún. 15. 19:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Így, ha csak hétvégenként tudnánk találkozni, akkor kicsit nekem is rosszul esne. Még azt sem lehet mondani, hogy kell neki egy kis szabadság.
2014. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%

Most őszintén? Mégis mit kellett volna csinálnia ebben a melegben? Üljön az ágyad szélén, és mérje a lázad?

Inkább hagyott pihenni téged.

2014. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%
Megbetegedtél alatt azt érted, hogy menstruálsz? Mert akkor elkísérheted volna, csak nem mész vízbe. meg az is kérdés, hogy közös döntés volt, hogy akkor ő elmegy nélküled vagy egyszerűen sajét maga döntött úgy, hogy akkor elmegy nélküled.
2014. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Hát én is haragudnék rá, más lenne a szitu, h ha sűrűn együtt bírnátok lenni, de így..., ha már most ilyeneket csinál, később se biztos, h akár komolyabb gondokba számíthatsz-e majd rá. :(
2014. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
Hétköznap nyilván dolgozik nem azért nem tudtok találkozni? Annyira beteg nem vagy ha ide tudsz írni, így megértem hogy egy kis pihenés kell neki is.
2014. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
A fene se tudja, én azért valahogy úgy vagyok vele, hogy ha csak egy héten egy-két nap láthatom azt, akit szeretek, akkor azt a kis időt azért megpróbálom vele tölteni és nem szabadulok tőle, ahogy tudok.
2014. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
5: miért ágyból nem lehet gépelni? Vagy betegen minden áron éjjel-nappal feküdnie kellene az embernek? A megbetegedés nem egyenlő a haldoklással!
2014. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%
Én betegen ágyból max tv nézek.
2014. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%

Atyaég! :)

Nélküled mert elmenni valahová?

Nem azért de most akkor szenvedett volna veled az ágyad mellett?Amúgy meg lehet hogy pont ráfért egy ilyen fajta lazítás és lehet hogy legközelebb nem fog egyedül hagyni otthon.Na megy csak egy napról van szó.Jövőhéten is lesz nap,hétvége,az után is.De az is megeshet hogy lexar téged és ment kipihenni végre magát!

A te párod neked kéne ismerned annyira hogy érezd hogy ez most egy bajnak az előjele vagy sem és lehet csak túlreagálod.Tudod lehet hogy ő picit másabb nézeteket vall csak nem beszéltétek meg.

Amúgy most tényleg,lehet egész héten a melóhelyen is a strandot várta,te meg ezt sajnálod tőle?Ne légy önző!

2014. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

Én meg betegen soha nem nézem a tv-t, mert idegesít, én mindig netezek. Egyébként szerintem itt nem is az a lényeg, hogy netezünk, vagy filmet nézünk betegen, hanem nekem furcsa, hogy valaki csak minimális időt tölthet a szerelmével és azt az időt sem tölti vele, ha az nem tud vele tartani arra a programra, ami tervbe volt véve.

Nekem hiányozna annyira az egy hét alatt a másik, hogy akkor inkább otthon maradnék vele.

2014. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!