Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek nem esne rosszul, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem esne rosszul, ha a párotok nem nektek szólna amikor súlyos baleset éri?

Figyelt kérdés

Ma elmentem a sógoromékkal kerti partyzni, párom pedig egy nádfeldolgozó telepen dolgozott.

Délután felhív az egyik ismerősöm, hogy elmondja a párom keze összeroncsolódott valamilyen gép alatt. Èn lettem olyan ideges... Aggódtam is a páromért, de az is bánt, hogy nem engem hívott elősször. Mikor este hétkor bent voltam a kórházban akkor műtötték, de kérdőre fogom vonni, hogy miért tőle tudok a balesetről.


2014. márc. 30. 21:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Rohadt empatikus vagy drágám,minden körülmények között csak Te legyél fontos. Arra nem gondoltál, hogy sokkot kapott és a munkatársak telefonáltak helyette még az orvosnak is.
2014. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ő telefonált az ismerősünknek, hogy majd szóljon nekem.
2014. márc. 30. 21:09
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Mert valoszinuleg kisebb baja is nagyobb volt annal, hogy osszeroncsolt kezzel teged tarcsazzon.

Ez most kulonben vicc, nem?


En biztos a paromert aggodnek a helyedben, es nem azon, hogy nem telefonalt.

2014. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Az is lehetséges, hogy nem akart téged hirtelen megijeszteni, lehet te még nagyobb pánikba estél volna a hangok alapján), és inkább egy férfira bízta ezt.
2014. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Volt már ilyen eset, de eszembe nem jutott ezen agyalni.
2014. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Én azért meg tudlak érteni. Nekem is rosszul esne, ha a párommal baleset történne és nem engem hívna, hanem egy ismerőst.
2014. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
33%
De.. hogyne esne rosszul! Nálunk szerencsére ilyen elő sem fordulhat. Sőt! A minap a legjobb barátnőm is felhívott amikor baleset érte, mert úgy érezte, tudnom kell róla.
2014. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Most ne magaddal és a saját érzéseiddel törődj, sokkal jobban rászorul a törődésre a párod! Lehet, hogy a sokk miatt, lehet, hogy kíméletből, stb. nem Téged hívott a baleset után az épen maradt kezével. Ne vond kérdőre, csak támogasd, hogy lelkileg fel tudja dolgozni a traumát!
2014. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy normális kérdező,miért nem az a kérdésed, hogy ápolhatod vagy hogy segíthetsz neki? Ilyenkor örülők,hogy nő vagyok és ilyen nők még csak véletlenül sem akadhatok össze.
2014. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A bal keze sérült, szóval nem kell ápolni, el tudja látni magát.
2014. márc. 30. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!