Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek nem esne rosszul, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem esne rosszul, ha a párotok nem nektek szólna amikor súlyos baleset éri?

Figyelt kérdés

Ma elmentem a sógoromékkal kerti partyzni, párom pedig egy nádfeldolgozó telepen dolgozott.

Délután felhív az egyik ismerősöm, hogy elmondja a párom keze összeroncsolódott valamilyen gép alatt. Èn lettem olyan ideges... Aggódtam is a páromért, de az is bánt, hogy nem engem hívott elősször. Mikor este hétkor bent voltam a kórházban akkor műtötték, de kérdőre fogom vonni, hogy miért tőle tudok a balesetről.


2014. márc. 30. 21:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Na inkább nem írok semmit, az is hülye aki veled szóba áll.
2014. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem esne rosszul, én voltam már olyan rosszul, hogy kb. mozdulni se tudtam. A párom meg kiverte a hisztit, hogy ő keresett és nem vettem fel...
2014. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%
"A bal keze sérült, szóval nem kell ápolni, el tudja látni magát." - próbálj meg csak bal kézzel kenyeret vágni, hajat mosni, hátadat megmosni, cipőt bekötni, kezet mosni, stb. stb.!
2014. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
A hozzaszolasaidbol kiindulva meg tudom erteni a parodat. Lerendezted volna azzal, hogy a bal kezed serult? Az nem gaz, dolgozz tovabb...
2014. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van a 14-esnek! biztos jól ismer már a párod, minek szóljon, hiszen Te úgyis csak magadat sajnálod.
2014. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
31%

"A bal keze sérült, szóval nem kell ápolni, el tudja látni magát." - próbálj meg csak bal kézzel kenyeret vágni, hajat mosni, hátadat megmosni, cipőt bekötni, kezet mosni, stb. stb.!


a bal kezével igy nehezen fog kenyeret vágni...hajat mosni..vagy neked két bal kezed van?

2014. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%

egy barátnőm megsértődött rám, amiért nem írtam smst hogy elindultam a kórházba szülni. (évente 1x láttuk egymást, mert külföldön él és nem vagyunk legjobb barátnők. nem volt megbeszélve hogy nekem bárkit értesítenem kéne előre). A saját fájdalmával volt elfoglalva, az enyémre nem is gondolt..Képes 1,5 éve ezért nem beszélni velem...hm.

Ezzel csak azt akartam példálozni, hogy vannak helyzetek amikor magunkat háttérbe kell helyezni, mert nem mi vagyunk a "főszereplők".

Biztosan jobban esne a párodnak, ha kérdőrevonás helyett inkább ápolnád, megszeretgetnéd.

2014. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok. Elnézést, "bal kézzel" helyett "jobb kézzel"-t akartam írni.
2014. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsetlen parod, nemeleg, hogy megserult, meg teged is el kell viselnie.
2014. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen tortenne parommal az lenne a legkevesebb gond ami atfut az agyamon, hogy nem engem hivott eloszor. En a parod helyebe kuldenelek melegebb eghajlatra...
2014. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!