Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek nem esne rosszul, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem esne rosszul, ha a párotok nem nektek szólna amikor súlyos baleset éri?

Figyelt kérdés

Ma elmentem a sógoromékkal kerti partyzni, párom pedig egy nádfeldolgozó telepen dolgozott.

Délután felhív az egyik ismerősöm, hogy elmondja a párom keze összeroncsolódott valamilyen gép alatt. Èn lettem olyan ideges... Aggódtam is a páromért, de az is bánt, hogy nem engem hívott elősször. Mikor este hétkor bent voltam a kórházban akkor műtötték, de kérdőre fogom vonni, hogy miért tőle tudok a balesetről.


2014. márc. 30. 21:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem esne rosszul. Kerdore vonni? Nincs eleg baja enelkul is? Tedd felre az indulataidat, csak artassz vele a kapcsolatodnak.
2014. márc. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen vond kérdőre, aztán ráébred milyen vagy és reméljük kidob és kereshetsz hasonló mentalitású embert magadnak.
2014. márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
29%
Nálam is volt ilyen. Párom apukájáról kiderült, hogy sajnos rákbetegsége van. Én nem tudtam az egészről semmit sem. Egyik ismerős nőnek a baráti körünkből mesélt róla és vele beszélgettek sokat erről. Én 1 hónap múlva tudtam meg az egészet és nekem is nagyon rosszul esett, hogy nem velem osztotta meg a gondját. Nem pont ugyanaz a szitu, de én megértelek hogy rosszul esik. Mindenesetre én ne vonnám kérdőre, de kideríteném miért neki szólt először. Nálunk például kiderült, hogy azzal a nővel több is volt, mint jó barátság azóta is együtt vannak..
2014. márc. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
81%

A lehetséges magyarázat az, hogy ismer, és tudja, hogy pánikolnál, aggódnál, ezért egy olyan ismerősnek szólt, aki tudja higgadtan kezelni a helyzetet. És persze megkérte, hogy szóljon neked is, nem titkolózott. Szerintem feleslegesen lelkizel emiatt. Lehet, hogy rosszul esik, de nézd az észérveket is.


A férjem külföldön volt az elmúlt időszakban, és én sokat vezettem. Valamiért elgondolkodtam azon, hogy ha baleset érne, akkor kinek szólnék, és arra jutottam, hogy apósnak, és nem mondjuk anyukámnak. (ő is megsértődhetne ezen), de ha nagy baj van, azon kívül, hogy bepánikol, túl sokat nem tudna segíteni (nincs jogosítványa és autója sem). Apósnál mindig kéznél van a kocsi, azonnal tudna jönni segíteni, intézné a biztosítást...stb.

Te nem így döntenél mondjuk a helyemben?

2014. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
79%

23-as


ebben az esetben neked teljesen igazad van..


de képzed el a szitut..

beroncsolja a kezét a gé..

mentő orvos..stb mindenki pánikol..pletykál..."ÚÚÚÚristen mi történt a "Karcsival"...."


erre Karcsi: "Béla, szólj Marcsinak mi történt, hol vagyok...!"

2014. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!