Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is jogos a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogos a párom féltékenysége?

Figyelt kérdés

Van egy kollegám aki csapja nekem a szelet, de 26 évvel időssebb tőlem. Zöldségeket termeszt és mindig ad valamit ingyen.

Párom szerint én biztos jóban vagyok vele azért ad ingyen ezt azt.

Azt nem is tudja, hogy csapja nekem a szelet.

Hogy bizonyítsam be, hogy nincs köztünk semmi?


2014. jún. 12. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Negatívat nem tudsz bizonyítani. Neki kell bizonyítania, hogy van köztetek valami.
2014. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Így van, ahogy az első mondja. bizonyítsa be a párod, ha tudja.

amúgy meg örülj az ingyen termelői zöldségnek!

2014. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifejezetten udvarlási céllal adja az ingyen zöldségeket, és nem önzetlen barátságból, én leállítanám. Ellenszolgáltatást vár érte, amit neked - jó esetben - nem áll szándékodban megadni.
2014. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Végül is akkor ráérzett valamire a párod, vagyis jogos a féltékenysége. Mivel te nem mondtad el neki, hogy csapja a szelet. Úgy tűnik, jól következtetett az ingyen zöldségből.

Ráadásul el sem mondtad neki, hogy tényleg csapja a szelet.

Ebből lehetnek a jó nagy félreértések. Mert majd azzal fog jönni a férjed, hogy de miért nem mondtad el, ha téged úgy sem érdekel.

2014. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Az már nem érdekli vén trotty hozzád?mert tőlem csaphatná még a hullámokat is úgyan nem érdekelne
2014. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok mégnagyobb balhét. Persze, hogy örülök az ingyen zöldségnek.
2014. jún. 12. 15:15
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Mit gondolsz kérdező, ha TE panaszkodnál a párodra, akkor milyen válaszok születnének? Hasonló helyzetben TE mit gondolnál a párodról?
2014. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Aki szexet akar zöldségért, az mondja ki előtte.


Olyan nincs, hogy nézd, mennyi zöldséget kaptál, tartozol nekem egy dugással.

2014. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

"csapja nekem a szelet.

...nincs köztünk semmi?"


Hát persze!

2014. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Azt,ami nem történt meg,nem kell magyarázni vagy bizonyítani.A legjobb,ha megnyugtatásul közlöd a pároddal,hogy neked ez az ember soha nem kéne semmi pénzért,ahogy más sem rajta kívül.Ennél jobban nem kell ragozni a témát,az csak bonyodalmakat szül.Másrészt nem ajánlom,hogy a jövőben elfogadd az ,,udvarlodtól",amit neked adna,hiszen ez számára,a férjed számára is félreérthető.Akár örülsz az ingyen zöldségnek,akár nem.

Egyébként még az is lehet,hogy te értesz valamit félre,és az öreg csak ugrat,tréfálkozik,vagy szimplán kedves veled.Azért merem ezt megkockáztatni,mert féfiak vesznek körül,és nekem is van idősebb kollégám,aki poénkodik,meg kedves,és néha kapok tőle egy szelet csokit vagy ilyesmit.Viszzont tudom,emögött semmi hátsó szándék nincs.Talán itt is erről van szó.Nyilván megnéz,hiszen fiatal vagy és biztosan csinos,de ez nem azt jelenti feltétlenül,hogy akarna is valamit.

2014. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!