Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a párom bánt meg miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom bánt meg miért van az hogy mindig nekem kell kezdeményezni a bocsánatkérést és ő akár meg van nélkülem 2-3 napig is egy vita után amiben nekem van igaza?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert ösztönlény, nem tanították neki, hogyan kell egy kapcsolatot ápolni.
2014. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
És Te miért kezdeményezel, ha tényleg neked van igazad? Na ezért nem teszi meg ő, mert tudja, hogy te úgyis megteszed! Ez játék, amelyben így ő lesz a győztes.
2014. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert te ilyen tipus vagy,ö meg olyan.Üljetek le,ès beszèljètek ezt meg.Kèrdezd meg mèrt van így,mond el,h ez neked rosszul esik...Talàn javul a helyzet.Bàr inkàbb a veszekedèst kellene elkerülni,ès akkor erre sem kerülne sor.
2014. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Ennyiből nem tudjuk megmondani. Az is lehet, hogy igazából nem vagy fontos neki, de az is lehet, hogy ő csak ilyen. Nem írsz kicsit többet?
2014. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
11%
Mert ilyen a természete. Az én páromnak is ilyen.
2014. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert hagyod.
2014. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked van igazad, és ő megbánt, akkor nem neked kell bocsánatot kérni, hanem neki, mert ő a sértő fél. Pláne nem neked panaszkodni utána másoknak, hogy milyen bunkó a pasid (tényleg bunkó, de ez az ő dolga).


Te valószínűleg azért kérsz bocsánatot, mert érzelmileg és/anyagilag függsz tőle, és attól félsz, hogyha kiállsz az elveid mellett, akkor ezzel megbántod és ő elhagy. Ez neveltetés kérdése. Valószínűleg te is, ő is ilyen légkörben nőttetek fel.


Állj szépen a lábaidra, és ha tudod, hogy igazad van és a másik megbántott, akkor tarts ki az elveid mellett. Ha nem kér bocsánatot, akkor gondolkodj el azon, hogy milyen ember, miért élsz vele, és mire jók azok a lelki játszmák, amiket egymáson lepüföltök.

2014. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nálunk nő létemre én vagyok ilyen, hogy neki "kell" bocsánatot kérni. de ez nem azért van, mert én egy szörnyeteg vagyok mindenféle lélekképződmény nélkül, hanem mert mikor összeveszünk (és nyilván ha összeveszünk mindketten úgy gondoljuk h nekünk van igazunk), olyankor én egy darabig szeretek nem beszélgetni. mert megbántott, mert úgyis csak tovább élcelnénk egymást, úgysem jutunk közös nevezőre. ilyenkor én ülök a dolgon, lecsillapodok, mert alapból nagyon heves a természetem. barátom viszont ezt nem fogja fel, ilyenkor vagy az van, hogy tovább szapul, hogy mit duzzogok, vagy odajön bocsánatot kérni (amire mint írtam semmi szükség, csak ő hamarabb fel akarja oldani a dolgokat, mint ahogy arra én képes vagyok).


így leírva katasztrofális párosnak tűnhetünk, de amúgy tök jól megvagyunk 3 éve és imádjuk egymást :D

2014. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ez egyszerű játszma, a hatalmát fitogtatja. Minél többször bocsánatot kérsz, annál tovább fog elmenni. Kapcsolatfüggő vagy és ezt ő tudja és ki is használja, te nem tudsz elszakadni tőle neki meg növeli az egóját hogy ő bánt meg és te futsz utána, ha ő úgy akarja. Ezen csak úgy tudsz változtatni ha szakítasz vele és nem engedsz a könyörgésének, mert tuti fog, megígér mindent, de csak azért, mert nem bírná elviselni, hogy nem vagy többet neki kiszolgáltatva.
2014. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

Érdekesek, tanulságosak a válaszok.

Az, hogy kinek van igaza, az attól függ, hogy melyik felet kérdezzük. A saját szemszögéből mindkettőnek igaza van. Én is ilyen vagyok, csak az én feleségem soha nem hajlandó kezdeményezni, így mi hónapok óta vagyunk fasírtban. Én már másik nő után néztem, és neki a dac fontosabb, mint én. Viták mindig is lesznek, de az a legjobb, ha az ágyban fejeződnek be. Ezzel ő nem akar téged megalázni, vagy bántani. De azt neked is el kellene fogadnod, hogy az emancipáció egy szép eszme, amiért érdemes meghalni, de nem ér semmit. Szerintem továbbra is kezdeményezz, ha kell, és ne érezd megalázónak, mert nem az a cél. Ettől te gyengébbnek tűnhetsz, amivel növeled az önbizalmát, és a ragaszkodását.

36F

2014. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!