Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a párom bánt meg miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom bánt meg miért van az hogy mindig nekem kell kezdeményezni a bocsánatkérést és ő akár meg van nélkülem 2-3 napig is egy vita után amiben nekem van igaza?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudja, hogy úgyis mindig mész utána. Nem is KELL bocsánatot kérnie, mert te úgyis fogsz. Neked ő fontosabb, mint te neki. Mindig annál van az irányítás, aki érzelmileg kevésbé van benne a kapcsolatban.
2014. jún. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki bocsánatot kezdeményezni, azt jelenti, hogy többre értékeled a kapcsolatotokat, mint egy buta veszekedést. Viszont attól még szerintem ő is kezdeményezhetne, talán némi közös személyiségfejlesztés nem ártana. Nem ciki tanulni, hogyan kell jól együttműködni. Én is megtanultam, mert régebben én sem szerettem bocsánatot kérni, mert ilyen volt az otthoni példa. De hálistennek a párommal mindketten felvállaljuk, ha hibázunk. ő alapból, mert ő jó példát kapott, én meg megtanultam, mert beláttam, hogy úgy békésebb és hatékonyabb. Meg kell tanulni a másik fejével is gondolkodni. Mi folyamatosan fejlesztjük a kapcsolatunkat, így már sikerült elérnünk, hogy több barátunknak is pozitív példát állítottunk, és mondták is, hogy olyan párkapcsolatot szeretnének, mint a miénk.
2014. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!