Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hol a hiba? Mit lehetne tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a hiba? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A férjem szerint velem nem lehet beszélgetni, mert mindig nekem van igazam, megmagyarázom, na és megsértődök, ha nem az van, amit akarok. Ezzel szemben én úgy látom, hogy vele nem lehet beszélgetni, mert semmire nem válaszol, esetleg lehurrog, hogy hagyjam a baromságaimmal, elzárkózik minden elől, na és csak a fenti szöveget nyomja.

2014. febr. 2. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyezzetek meg, hogy mindenki elmondja a saját szemszögéből a dolgokat és a játékszabályok szerint a másik nem mondhat ellent, nem vitatkozhat, csak meghallgathatja.


Nálunk bevált hasonló helyzetben, de ehhez tényleg be kell tartani a szabályokat.

2014. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hűha!

Nem lehet, hogy csak kicsit befásultatok?

Lehet, hogy csak új impulzusokra van szüksége - mindkettőtöknek.

Nekünk bejött, amikor elkezdtünk külön utakon járni - persze nem szexuálisan, csak mondjuk és elmentem koktélozni barátnőkkel, vagy moziba, ő meg bowlingozni kollégákkal. Voltak új, egymással megosztható élmények, nem csak a szokásos taposómalom........

2014. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem érdemes mindkét tanácsot megfogadni. Jó, hogy írtatok, mert nekem már nincs ötletem. Szimpatikus.
2014. febr. 2. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg lapos a kapcsolat már,és annyira unatkoztok, hogy inkább egymással kötözködtök!


DObjátok fel egymást valahogy :)Menjetek el valahova kettesben és természetesen külön a barátaitokkal is!

2014. febr. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt nem mondhatnám, hogy unatkozunk, mert annyi elfoglaltság van, hogy csak na. Pici gyerek házfelújítással párhuzamosan, munkahelyi bizonytalanság, anyagi nehézségek, szórakozás, feltöltődés hiánya még a baba aprósága és a hideg miatt, tartós kialvatlanság mindkét részről.
2014. febr. 3. 11:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez elég, hogy türelmetlenebbek legyünk egymással? Vagy ez máshol is megvan és tényleg a kapcsolattal van gond, pl. hogy lapos?
2014. febr. 3. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően a természetetek is igen makacs lehet,ami gondot okozhat,pláne,ha mindketten ugyanolyanok vagytok.Az én kapcsolatomban is akadnak hasonló problémák.Szerintem az alapproblémához társulhat még a fáradtság,kimerültség,lelki sebek.Ezért lenne nagy szükségetek egy kis kikapcsolódásra,akár együtt,akár külön.
2014. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindha én írtam volna. Ugyanez :( ha én azt mondom valamire, hogy "DE" én úgy gondolom, akkor már ellent mondok, és támadok. Amikor ő csinálta ugyanezt, és rá is mutattam, akkor én csak azt figyelem, hogy mikor támadhatom őt. Ő viszont ha ugyanazt csinálja, akkor az nem számít. Egyébként nagyon szeretem, meg ő is engem, de kicsi dolgokból óriási vitát tudunk generálni. És én is azt vettem észre, hogy ha elmegyünk pihenni akár csak pár napra, kizökkenünk a mindennapokból, és egyszerűen nem zavarnak azok a hülyeségek, amik egyébként igen.
2014. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

úúú istenem de utálom az ilyen buta férfiakat. nem tudnak érvelni és ha te normálisan érvelsz akkor "fogd be", "minek magyarázol annyit", "mit hisztizel", stb.

Persze lehet még olyan is, hogy mind a 2 hülye, és az egyik tényleg baromságot beszél, a másik meg ennek ellenére sem tud okosabbat mondani...

2014. febr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!