Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akiket csalt mar meg a parja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket csalt mar meg a parja, kire haragudtatok jobban, a hazastarsra vagy a harmadik szemelyre?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani, hogy elitelnek noket azert mert hazas ferfival kezdtek, es maga a megcsalt feleseg is a not okolja. Biztos forditva is van, hogy a ferfit okolja a megcsalt ferj. Mindenesetre en ezen mindig meglepodok, hiszen ha az en parom nem akar megcsalni senkivel, akkor hiaba teperne a harmadik, mig ha megteszi a parom akkor belolem az sokkal tobb haragot valtana ki iranta, mint valami akarki ismeretlen irant akivel megtette.


Ti hogy vagytok ezzel, akik tapasztaltatok ilyet?


2014. jún. 12. 14:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

1. te nem voltál szerető

2. nem írtam, hogy ne lépjen ki valaki egy rossz kapcsolatból. Hanem azt ha problémája van ne félrelépjen, hanem oldja meg vagy lépjen ki. De ha a félrelépőnek még van pofája a másikat hibáztatni, az számomra nem elfogadható.

2014. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
3. én sem a szeretőt hibáztatom. De ettől függetlenül fenntartom, hogy normális értékrenddel rendelkező ember nem lesz szerető.
2014. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, így teljesen világos, vagy oldja meg, vagy lépjen ki, és ne csaljon, ezt én is osztom. :)
2014. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma megcsalás,ezért nem is lehet mindig az egyik felet hibáztatni,a másikat pedig feloldozni.

Akiket még nem csaltak meg ill. nem tudnak róla azok nem tudják,hogy miként viselkednének az adott helyzetben,bár mindenki azt hiszi,hogy ő biztos benne.

Mindenki kategórikusan kijelenti,hogy ő még egy kézfogást sem tudna megbocsájtani,de mikor kiderül a házastárs hűtlensége, akkor már máshogy látja a dolgot.

Én a 3.félre haragudtam jobban,mert több éve baráti kapcsolatban volt a feleségemmel és jól ismerte a házasságunkat,a problémáinkat és a feleségem egyetlen megingását azonnal kihasználta akkor,amikor egy barátnak kitartásra kellett volna biztatni,nem pedig félrelépésre.

2014. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat esetén még elfogadható, amiket írtok,de egy gyerekkel rendelkező család esetén nem. Ott a szerető már éppen akkora sz.mét, mint a megcsaló. Jól képen kellene vágnia a megcsalót ágyba bújás helyett, mondva, hogy otthon vár a kisfiad, családod. Ma már az egész család élete függ sok esetben a családfenntartón, aki legtöbbször az apa, pláne több gyerek esetén!Ha viszket az izém, az nem ok arra, hogy az egész családom nyomorba döntsem! (és nem csak anyagilag)
2014. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A páromra elsősorban,de azért arról a nőről is meg van a véleményem,aki egy házas,családos emberrel összejön.

Tudom mit érdekli őt,de én nem lennék képes annak tudatában kufircolni,hogy lehet egy vagy több gyerek fogja a levét meginni az egésznek...

2014. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%

"Szeretők és félrelépők ostoba, demagóg dumája, amivel mentik a saját lelkiismeretüket. "


Tévedsz, legalábbis az átlagot tekintve. Nekem nincs lelkiismeret furdalásom, ebben az ügyben. Nem én fogadtam hűséget, nem én köteleztem el magam, nem én megyek haza és hazudok a páromnak.

És tudod ismerek olyat, aki a mélypontot nem félremenéssel oldja meg.

Sokkal inkább az van, hogy már nem elég az adott partner, ezért keres újat a megcsaló fél.

Nem mondom, hogy szerelmes lesz a szeretőbe, szó sincs róla az esetek nagy részében. De hogy a párját már nem szereti, az 100 %. Nem menne félre, akármekkora hullámvölgy van. Gondolj csak bele. Ha valaki igazán szereti a másikat, de a másik elhagyja, akkor sem új kapcsolat után rohangál,hanem sajnálja a veszteségét. Na most ültesd át ezt abba, hogy ha annyira szeretné a párját, akkor nem menne félre.

Lehet nyugtatni magát a megcsalt félnek, hogy a másik csak egy ribizli vagy épp egy gaz csábító hím. Ha a párod nem akarná, akkor nem menne félre, legyen bármekkora a csábítás.

És még egyszer mondom: nem azt állítom, hogy jobban szereti azt, akivel félremegy. Ha igen, akkor úgyis azt választja. De amikor "csak" félremegy és utána bűnbánatot játszik, azt nem szerelemből teszi. Úgyhogy lehet hibáztatni a harmadik felet, csak éppen nem érdemes. Nem került volna képbe akármekkora a hullámvölgy, ha a megcsaló is szeretné a párját.


Nem hajtok a százalékokra, le lehet húzni piros kézzel, de el is lehet gondolkozni ezen. Persze azt nem várom,hogy ezt bárki felvállalja, hogy azért csalták meg, mert könnyűnek találtatott.

2014. jún. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ha ilyen előfordult, akkor természetesen a páromra, és ilyenkor befejeztem a kapcsolatot... /nem házastárs, de szerintem ennek nincs jelentősége a mai világban/

egyszer azonban egy barátnőm /elég jó barátnőm/ volt a harmadik... hát ott százszorosa volt a harag felé, mint az ex felé.


szerintem amúgy mindenki utálni kezdi a konkurenciáját, de igazából a főbűnös ilyenkor a társ, és őt kéne hibáztatni, sőt, elhagyni, de sok nőnek egyszerűbb magát becsapni, és mást hibáztatni

2014. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A szeretot csak az hibaztatja aki fel hogy egyedul marad a ferjet nem meri sot meg ot allitja be hogy lam l am elvcsabitotta a bolond nember. Nem nez magaba a feleseg hogy az o keze is benne van a tortenetben !
2018. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én megcsalt férj vagyok. Nehéz lenne dekára mérni, hogy a feleségemre vagy a szeretőjére haragudtam/haragszom jobban. Mindketten hibásak a kialakult helyzetért, nem lehet csak az egyik felelősségét megállapítani. Viszont a feleségemmel sok boldog évet leéltünk, szerettük egymást, (én még most is, de ez mellékes), ő a gyermekem anyja, akivel a gyerek összeköt életünk végéig, ha akarjuk, ha nem. Ezzel szemben a szerető nekem csak egy idegen, akihez soha semmi közöm nem volt, simán jogom van őt utálni, megvetni, elítélni. Az ember a saját szeretteit mindig másképpen ítéli meg, mint egy idegen embert.
2018. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!