Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akiket csalt mar meg a parja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket csalt mar meg a parja, kire haragudtatok jobban, a hazastarsra vagy a harmadik szemelyre?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani, hogy elitelnek noket azert mert hazas ferfival kezdtek, es maga a megcsalt feleseg is a not okolja. Biztos forditva is van, hogy a ferfit okolja a megcsalt ferj. Mindenesetre en ezen mindig meglepodok, hiszen ha az en parom nem akar megcsalni senkivel, akkor hiaba teperne a harmadik, mig ha megteszi a parom akkor belolem az sokkal tobb haragot valtana ki iranta, mint valami akarki ismeretlen irant akivel megtette.


Ti hogy vagytok ezzel, akik tapasztaltatok ilyet?


2014. jún. 12. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
én haragudtam a volt páromra, és a lányra is, bár a srác felől a megalázottság és a fájdalom érzése erősebb volt a haragnál. a lányra azért haragudtam, mert szerintem undorító, ha valaki olyan emberre hajt, akiről tudja, hogy kapcsolatban él, még ha esetleg be is magyarázzák neki, hogy rossz a kapcsolati, ki akar lépni, stb stb. szóval ez is undorító viselkedés. aki meg megcsal, na abba már bele se megyek, de amint túltettem magam a fájdalmon, elég erős lett a harag iránta is, igen.
2014. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Én magamra haragudnék, hogy voltam olyan hülye, hogy egy aljas taplóhoz mentem hozzá, aki meg sem érdemelte a hűségemet. Letojnám a ribi nőt, a férjemet meg küldeném a 3,14csába.
2014. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
Én voltam már párszor harmadik fél. Sokszor haragudtak rám, jobban mint a kedves kis férjükre, holott a kapcsolatban van a hiba ha megcsalásról van szó, ergo kettejükkel van a gond. A legtöbb nő (de sok férfi is) sajnos korlátolt ebből a szempontból, nem látják a fától az erdőt. A megcsalás egy tünet, ha fel akarnák göngyölíteni a szálakat és megoldani a problémát, akkor magukban kéne keresgélniük.
2014. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt páromra haragudtam. A nő nem érdekelt :)))
2014. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az oke , hogy kettojukkel van a gond harmadik, de te ehhez asszisztalsz, hisz csak rontasz az amugy is sz.r helyzeten. Ha rossz kapcsolat valjanak, legyen vege.


En a paromra jobban haragudtam, mert o nagyobb csalodas volt, mint a csaj aki "baratnom" volt.

2014. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaz házasok nem voltunk..

Egyértelműen a páromra haragudtam...

Kicsit rosszl esett a nők hozzaállása is.( jah mert nem 1 nőve törtent)

Egy személyé konkrétan, mert ismert is, és tudta hogy együtt vagyunk, természetesen megszakitottam vele minden kapcsolatot, de az igazából a oáromra haragudtam, nem kelett csábítgatni, mint kiderült..

2014. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a félrelépőre haragudnék.

De ettől függetlenül, ha valaki házas férfi/nő ágyába mászik ne csodálkozzon ha kvnak tartják és úgy is kezelik.

2014. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%
Mi úgy jöttünk össze a férjemmel, hogy felesége volt. Találkoztunk pénteken, szombaton bejelentette az exnejének, hogy el akar válni. Nyilván én csak az i-re voltam a pont, különben nem lett volna nyitott felém. Engem is lek.rvázott a volt nej, holott életünkben először találkoztunk a férjemmel, kb pár órát beszélgettünk és nem feküdtünk le egymással. De most őszintén... Kit érdekel, ha valakit lek.rváznak? Engem nem zavart, mert azt minősíti, aki mondja. Én még most is azt vallom, ha megcsal vki vkit, akkor azért mindkét fél hibás. Ha igazán magába néz mindenki, akkor egyértelmű, ha ápolunk egy kapcsolatot ÁLLANDÓAN (nem havonta egyszer mutatom ki hogy mit érzek, aztán oszd be) akkor nem lesz rés a kapcsolaton, amin egy harmadik fél bekúszhat.
2014. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

"Én még most is azt vallom, ha megcsal vki vkit, akkor azért mindkét fél hibás. Ha igazán magába néz mindenki, akkor egyértelmű, ha ápolunk egy kapcsolatot ÁLLANDÓAN (nem havonta egyszer mutatom ki hogy mit érzek, aztán oszd be) akkor nem lesz rés a kapcsolaton, amin egy harmadik fél bekúszhat."


Szeretők és félrelépők ostoba, demagóg dumája, amivel mentik a saját lelkiismeretüket. Ugyanis minden kapcsolatban vannak rossz időszakok, mélypontok, ezt jó lenne felfogni. Ennyi erővel mindenki keféljen jobbra-balra hiszen úgyis lesz gond a kapcsolatban. De akik ezt vallják, amit te leírtál nem megoldják a problémát, hanem még meg is alázzák a másikat. Innentől kezdve nincsen joguk a párjukat hibáztatni.

Bárki, bármit mondhat szerintem normális értékrendű ember nem lesz szerető, nem használja ki, hogy másoknál probléma van.

(mielőtt nekem esnél nem megcsalt fél vagyok, csak egy normális értékrendű ember)

2014. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Miért? Én pl miben használtam ki, hogy a férjem volt házassága szar volt? Egy, mivel legelső alkalommal találkoztunk nem is jött fel ez a téma. Kettő, másnap miután otthon összepakolt és felkereste az ügyvédet, bejelentette nekem is hogy házas és válik. Én mivel nem vettem komolyan a szándékát ( főleg egy találkozás után mindenki azt mond amit akar) kiröhögtem és otthagytam. Két hónap múlva jött a válási papírokkal (volt neje ügyvéd volt, egy barátja szintúgy, úgyhogy gyorsan lepapírozták a dolgokat). Nyilván egy normális ember nem az első mélypont után k.fél félre, ez számodra is egyértelmű lehet. És az értékrendekről meg annyit, hogy kell a halálnak annak az értékrendje, aki nem mer kilépni egy szar házasságból, és ismétlem, nem az első meg második hullámvölgyről beszélek. Én is voltam már megcsalt fél, a lányt is ismertem, mégsem hibáztatom, mert ketten nem tettünk eleget a kapcsolatért, hogy folytatni lehessen.
2014. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!