Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te elfogadnád ezt, vagy bántana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elfogadnád ezt, vagy bántana?

Figyelt kérdés

Pár napja olyat tettem, ami a férjemnek fájt, sajnos nem gondoltam, hogy őt ez bántani fogja, később éreztem, hogy neheztel, de azt mondta, hogy nem, így nem tudtuk megbeszélni. Tegnap viszont adódott egy hasonló helyzet csak fordítva és "visszaadta", csak durvábban.


A helyzet hasonló és végül is én is megbántottam, csak azért mégis más és most eléggé fáj.

Nem tudom, hogy lépjek túl rajta, azzal hogy kvittek vagyunk, vagy jogosan haragszok?


2014. jún. 9. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Megcsaltad, visszacsalt.

Megint te jössz!

2014. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Add vissza a kis lapátomat!
2014. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg. Az amit tett, legalább annyira rossz érzés, mint az, hogy nem tudjuk megbeszélni a problémát, hanem mint az kisgyerekek, csak egyre nagyobb fájdalmat okozunk egymásnak. Nem szeretném újra megbántani...
2014. jún. 9. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz így segíteni, hogy nem tudjuk miről van szó. Általánosságra csak általánosságban lehet válaszolni.


Mi olyat tehettél, amiről nem gondoltad, hogy őt bántani fogja, és még is így fáj neki? Megcsalás nem lehet. Arról tudtad volna, hogy kiborítja.


Anonim oldal, nyugodtan leírhatod.

2014. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Igy jártál. Mondjuk jo kis kapcsolat, ha nem tudjatok, hogy mivel bántjatok meg egymást es megbeszélni se tudjatok a dolgokat....
2014. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő sem gondolta, hogy megbánt vele.
2014. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudjátok megbeszélni, addig nem fog sikerülni túllépni rajta. Ha majd le tudtok ülni és normálisan kibeszélitek, akkor lesz esélyetek folytatni a kapcsolatotokat!
2014. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!