Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Családi kapcsolatunk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi kapcsolatunk a párommal kiegyensúlyozott. Szinte mindenben egyetértünk. Egy kérdésről azonban néha vitatkozni szoktunk. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi lenne a nyagyobb bűn, ha én csalnám meg esetleg őt, vagy ő engem?

2014. máj. 28. 15:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő teljesen egyforma bűn! Nincs mentség az árulásra egyik nemnél sem!
2014. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
90%

# 11, bocsi de cáfollak. Nem vagyok se ribi, se k-rvás, ám ha egyéjszakásra került a sor, soha sem azt vizslattam, hogy milyen szinten áll, és hogy hogyan tudna szponzorálni vagy mi lehet az egészből. Tudod mi kell nekem, ha szexéhes vagyok? Farok. Egy faroknak meg nem kell gazdagnak lenni, és semmit sem várok el tőle a továbbiakban. Az a dolga, hogy kielégítsen és ennyi.


Akikkel komolyan terveztem az már teljesen más tészta, de egy sima egyéjszakásba, könyörgöm ne lássunk már többet bele mint ami. Nekem a farka kell, neki a puncim. Ennyi. Nincs itt semmiféle elvárás, csak kölcsönös önkielégítés.

2014. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 mustafa33 ***** válasza:
85%

Hát ez keresztényeknél egyszerű mint az aritmetika.

De hogy nézze ezt egy hithű moszlim? Mert itt a sor geometrikussá válik.

Mert ha csak egy alkalommal lépek félre az négyszeres megcsalásnak számít, mert négy feleségel kel szorozni akiket megcsaltam. Ha viszont csak egy feleség csal meg az csak egy negyed megcsalás lenne? És ha mind félre lépne, akkor egyszer lennék megcsalva, vagy négyszer?

Ezért végtelen Allah (áldassék a neve) bölcsessége, hogy a próféta (az Úr áldja és adjon neki békét) megtiltotta a hűtlenséget.

2014. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Kerdezo ez megint egy ujabb fejezet a konyvedbol?

Maskor eloszor leirod a kitalalt kerdest mint ferj azutan mint feleseg, egyszer valaszolsz magadnak ferfikent majd nokent. Most latom hogy egyszerusitettel es ugy irtad le hogy mindaketto vagy :)

2014. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

A válaszokat nem olvastam el, csak amit a kérdező írt.


A megcsalás mindenképp bűn, de el tudom képzelni, hogy vannak enyhítő körülmények. És ez független attól, hogy melyik fél követi el.

2014. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Köszönöm :-)
2014. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Ezüstpatak nem foglaltál állást a kérdésemben, pedig nagyon kíváncsi vagyok a Te véleményedre is!
2014. máj. 29. 14:07
 28/34 anonim ***** válasza:
Véleményem nincs, mert nem szeretem az általánosításokat, minden helyzet, kapcsolat, házasság más és más és minden embernél máshol vannak a határok.
2014. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Ei igaz ezüstpatak, de én úgyérzem, hogy Te csak kitérsz a válasz elől, igaz rendkívül ügyesen:-)
2014. máj. 29. 16:37
 30/34 anonim ***** válasza:

Lehet :-)

Ma olvastam egy választ itt gyk-en, ami nagyon hasonlít az én véleményemre.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

16-os válasz

2014. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!