Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Családi kapcsolatunk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi kapcsolatunk a párommal kiegyensúlyozott. Szinte mindenben egyetértünk. Egy kérdésről azonban néha vitatkozni szoktunk. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi lenne a nyagyobb bűn, ha én csalnám meg esetleg őt, vagy ő engem?

2014. máj. 28. 15:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Ez tetszik :-) Gondolom mindketten úgy gondoljátok, hogy a másik követne el nagyobb bűnt. Vagy tévedek?
2014. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyforma.
2014. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

Egál. Én nem kezelem kettős mércével a témát. Csak azt tedd a párkapcsolatodban meg, amit te is szívesen fogadnál vagy viselnél a másiktól.


A megcsalás nálam árulás. Akárhogy történt. Egy borgőzős öntudatlan éjszakán vagy hosszú viszonyban. Az embernek van épp elég baja, gondja az életben, pont nem az hiányzik nekem, a leginkább, életem legnagyobb bizalmasa, testi lelki barátja kidobja a köztünk lévő viszonyt a kukába.



A kettős mérce amúgy is undorító és hülyeség is.

2014. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne az egyik részről kisebb mint a másik részéről?

Mindkét fél részéről gusztustalan húzás.

2014. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
19%

Helyzet függő és körülmények függ.

Abban esetben ha férjed egy másik férfival az nagyobb bün. Ha nővel az nem akkora bün.

Megforditva ha te pasival az nagyobb bün ,ha nővel akkor kisebb.

2014. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Ezüstpatak, a végén elárulom:-)

Ne felejtsétek, nem tudjátok, hogy a feleség, vagy a férj vagyok.

2014. máj. 28. 15:20
 7/34 anonim ***** válasza:
16%

Férfiként a némileg szubjektív válaszom az, hogy ha a nő megcsalja a férfit, az a nagyobb bűn.


Indoklás:

Férfi számára csak szexre választott nővel a szex csak kellemes rekreáció, ehhez nem kell előtte érzelmileg megnyílnia, pláne nem bíznia benne. A férfi jellemzően az ilyenbe soha nem akar kapaszkodni, annak csak kényszer hatására ígérget.


Nő viszont tipikusan csak akkor nyílik meg érzelmileg egy férfi előtt, ha már bízik benne, és csak ezt követően fogadja el a férfi szexuális közeledését. Az ilyen férfitól pedig jellemzően többet akar.


Következés:

Nő hűtlensége a párkapcsolatot jobban rombolja, ha nő közel enged magához párján kívül egy másik férfit, az már azt jelenti, hogy érzelmileg, bizalmilag is mást párján kívül magához közel engedett.

2014. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

7:

"Indoklás:

Férfi számára csak szexre választott nővel a szex csak kellemes rekreáció, ehhez nem kell előtte érzelmileg megnyílnia, pláne nem bíznia benne."


TFH, ez minden esetben így van (persze nem így van, de TFH).

De az aktushoz kell egy nő is, akinél el kell érnie, hogy ő viszont érzelmileg kötődjön hozzá.

És ez-e a nagyobb bűn, összetörni egy nőt az érzelemmentes kicsapongásért, vagy ha a nő csal, akkor ő nem tör össze senkit. Hm?

2014. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Melyik lenne nagyobb bűn?

Ha ez a kérdés így felmerül, talán nem is vagytok egyenrangú partnerek.


Valaki írta itt, hogy ha a férj, férfival lép félre, illetve a feleség nővel, az szerinte nem akkora baj.

Hááát, valószínű csak kíváncsiság. Persze sok minden függ a körülményektől is. De az is megcsalás.


Mondom, szerintem ugyanakkora "bűn".

2014. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nők annyira csak érzelemből szexelnének, akkor a büdös életben nem születnének meg az egy éjszakás kalandok...
2014. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!