Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Családi kapcsolatunk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi kapcsolatunk a párommal kiegyensúlyozott. Szinte mindenben egyetértünk. Egy kérdésről azonban néha vitatkozni szoktunk. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi lenne a nyagyobb bűn, ha én csalnám meg esetleg őt, vagy ő engem?

2014. máj. 28. 15:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
17%

#8-asra:

Jó esetben a feleség nem tud semmiről, így neki nem okozunk fájdalmat, a szeretőnek meg szokás annyi ajándékot adni, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásunk amiatt, hogy nem foglalkozunk a lelkével.


#10-esre

A csajok egy-éjszakás kapcsolatba is csak jellemzően szintjük feletti férfival mennek bele, és reménykednek abban, hogy ebből több is lehet. Ha kur.vásak is, akkor is minimum egy tartós szponzorálásra vágynak :)

2014. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Őszödi Ferenc ***** válasza:
89%

"Nő viszont tipikusan csak akkor nyílik meg érzelmileg egy férfi előtt, ha már bízik benne, és csak ezt követően fogadja el a férfi szexuális közeledését."


Ezeket a marhaságokat Kiskegyedben, vagy a Joy magazinban olvasta, tisztelt választópolgár?

2014. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom :-)
2014. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
89%

11:"a szeretőnek meg szokás annyi ajándékot adni, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásunk amiatt, hogy nem foglalkozunk a lelkével."


Még mindig csak a SAJÁT érzéseidről beszélsz, és figyelembe sem veszed a szeretőét.

2014. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

#11: "A csajok egy-éjszakás kapcsolatba is csak jellemzően szintjük feletti férfival mennek bele, és reménykednek abban, hogy ebből több is lehet. Ha kur.vásak is, akkor is minimum egy tartós szponzorálásra vágynak :)"


Látszik, hogy a kedves válaszadó még nem élt tartósan nők között. Mert én női koliba éltem sokáig... és sok mindent megéltem ha ha... mesélhetnék!

2014. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fontos, hogy a feleség vagy, vagy a férj. Vagy elnéztem valamit?
2014. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, a férfi és a nő részéről is egyforma bűn.
2014. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyforma bűn, de arra tippelnék, hogy te vagy a nő :)
2014. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem bűn, kell a változatosság.
2014. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Ezüstpataknak, de tulajdonképpen mindenkinek.


A történetben én a férj vagyok. Gondoltam, hogy a "párom" szó használata miatt a többség nőnek fog tartani. Az álláspontom az, hogy a gyerekeim anyjának egy megbocsájtás járna. A feleségem álláspontja viszont az, ha megcsalna engem, akkor ez a megbocsátás őt nem illetné meg.

Örülök a kommentek többségének és köszönöm őket. Nem tudok egyetérteni azon véleménnyel, hogy a férfi által elkövetett megcsalás kisebb bűn.

A megcsalás egyformán árulás akár a férfi, akár a nő követi el.


E véleményem miatt a korábbi megcsalásos kérdéseknél a női kommentelők olyan vehemenciával estek nekem, mintha az életükre törtem volna. Szerintük, ha a feleség a megcsaló fél, akkor azt el kell titkolni, tussolni, mert biztos nem ok nélkül tette.

De ha a férj a megcsaló, akkor ő egy disznó, utolsó féreg. Vagy mint egyik "hölgy" írta, a férfiak mind csökött agyúak és ráadásul még disznók is.



Örülök, hogy az itt született kommentek is azt bizonyítják, hogy ők vannak kisebbségben.


Mégegyszer köszönöm mindenkinek.

2014. máj. 28. 16:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!