Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez mennyire fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire fér bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Férjem kölcsönkért kb. 1 havi fizetésnyi összeget a rokonaimtól, akikkel bizalmas viszonyban vagyok. Hozzáfűzni valója annyi volt, hogy én ne tudjak róla. Szóval a rokonomtól tudtam ezt meg, aki kért, hogy bár úgy gondolja, tudnom kell a dologról, de maradjon köztünk, ne tudja meg a férjem, hogy elmondta. Megígértem, nem szeretném megszegni, így nem fogom a férjemtől megkérdezni. Továbbá szeretném megadni a lehetőséget neki, hogy ő szóljon.

Több éve vagyunk együtt, nincsenek elmaradt csekkjeink, hiteltartozás vagy bármi olyan, amiről én tudnék, hogy mire is lenne nekünk szükségünk erre a pénzre. Azért sem értem, mert ezt az összeget össze is tudnánk rakni 2-3 hónap alatt, ha spórolnánk és nem mennénk hétvégeken vásárolgatni, kirándulni. Közös kasszán vagyunk, de neki mindig van pénze, amit elkölthet arra, amire akar, nem úgy van, hogy leteszi otthon a fizetését, hanem megvan, hogy mi az, amit ő fizet ki, és mi az, amit én, de egymásnak is adunk, egymás tárcájából is költünk, megbeszéljük a kiadásokat. Lényegében minden mást is megbeszélünk, jó a kapcsolatunk, sokat beszélgetünk, szeretjük egymást és megértőek vagyunk mindig a másikkal, tehát bármit elmondhatna, megértő szoktam lenni. Nem iszik, nem szerencsejátékozik, hobbijára megvan a pénze.... Szóval most nagyon megingott benne a bizalmam, és fura az egész. Szerintetek jogosan esik ez rosszul nekem, vagy ennyi szabadság belefér egy házasságba? Köszönöm a válaszokat előre is!


2014. máj. 28. 08:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
47%

Milyen választ vársz kérdező?

Azt, hogy biztos megcsal a férjed és a barátnőjét vitte Cajmán Szigetekre?

Nem vagy te önbizalom hiányos, enyhén túlkonbináló típus?

2014. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy megcsalt és nem arra szerettem volna választ, hogy mire kell neki ez a pénz, hanem véleményeket szerettem volna, hogy mások szerint ez belefér -e. Szerintem nem nagyon, és sosem tettem ilyet, főleg azért, mert közös kasszán vagyunk, és ha én kölcsön kérnék és bármi történik velem, a tartozásom a páromé maradna, akinek olyan dolgot kell visszafizetnie, amibe nem egyezett bele és nem is tudja, miről van szó!

Meg ahogy az egyik válaszoló írta, addig nyújtózkodjon, amíg a takaró ér. Ha problémája van, azt meg velem megbeszélheti és megoldanánk együtt. Szóval nem az önbizalomhiányom meg a túlkombinálásom a lényeg, csak nem szeretem a simlis dolgokat.

2014. máj. 28. 09:04
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kommentedben teljesen igazad van kérdező. Ha a titkolózást kifogásolod csak egyetérteni tudok veled. Ez nem való egy szép kapcsolatba. Azért mindjárt ne vonj le messzemenő következtetéseket. Kérdezz rá, hogy mire kellett a pénz.
2014. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem fér bele,bár történt már ilyen eset csak kiderült hogy a férjem kölcsönkért az apjától.végülis akkor kiderült hogy elfogyot a pénzünk,terhes voltam nem akart idegesiteni ezért igy oldotta meg.

Nem gáz ha kölcsönkér csak tudjak róla.ahogy én is elmondom ha kölcsönkértem apámtól vagy neki adtam kölcsön.Nem nagy összegekről van szó,és rövid időn belül visszaadjuk,vagy visszakapjuk de szeretek mindenről tudni.

Én enm várnák a helyedben simán rákérdeznék,nem szeretek játszmázni,kombinálni.

2014. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a rokon is jó fej, a férjed direkt megkérte, hogy ne szóljon.
2014. máj. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
#15#, igazad van,ez nem épp a férjem iránti tiszteletük és bizalmuk jele. Én nem szóltam volna a helyükben. Nekem is jobb lett volna talán, mert most két tűz között vagyok. Ha nem kérdezem meg a férjemet, akkor agyalok, akaratlanul is rossz érzéseim vannak iránta. Ha megkérdezem, akkor meg balhét generálok a férjem és a rokonok között....
2014. máj. 28. 09:29
 17/29 A kérdező kommentje:
Ja, és sajnálom a lepontozásokat, nem én voltam, a zöld kezekkel sem sikerült nagyon kompenzálni:( Nekem mindegyik válasz hasznos, köszönöm szépen!
2014. máj. 28. 09:31
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valami nagyon jó ajánlatot kapott valami tárgyra/utazásra stb. amire hirtelen kellett pénz, mert nem sokáig volt akciós, így nincs idő gyűjteni, de akkor már meg is lepne vele, mert tudja, hogy te szeretnéd.

Várd ki a végét. Én olyan 3 hónapig tudnék várni. Ha nem a férjedről lenne szó, azt mondanám eljegyzési gyűrű és azért nem szólt a rokonoknak mire kell, mert cikinek érezte, vagy azt szerette volna, ha te tudsz a szándékáról először.

2014. máj. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
:) Jól hangzik, de a férjemre ezek a meglepetés dolgok egyáltalán nem jellemzőek. A karácsonyi, szülinapi ajándékai sosem meglepetések, mert nem mer önállóan dönteni.... Ha fehérneműt vesz saját magának, arról is az én véleményemet kéri ki, vagyis azt várja, hogy döntsek én....
2014. máj. 28. 09:39
 20/29 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, mennyire lesz hasznos az én válaszom számodra. Én nem vagyok férjnél, de volt komoly kapcsolatom, az exem nem szokott minden olyan dolgot megbeszélni velem, amiről ő úgy gondolta, hogy engem nem érint a dolog. Például ami az ő albérletével, lakótársaival voltak kapcsolatos anyagi dolgok. Ez engem bevallom néha rosszul érintett, én szerettem volna tudni mindenről, hogy érezhessem, hogy igazán összetartozunk, de őneki kicsit más volt erről a véleménye. Amúgy nem csalt meg, lehetett rá számítani, szóval emberileg nem volt probléma vele, ő alapól ilyen makacs, én megoldom a saját problémáimat típus. Én a Te helyzetedben arra tudnék gondolni, hogy valami olyanra kell a pénz, amit a férjed maga akar megoldani, esetleg kellemetlen lenne neked elmondani. Például olyanra gondolok, hogy ha mondjuk lenne egy motorja amit "sikerült" kicsit összetörnie, akkor lehet, hogy szégyenli, hogy esett vele, és nem szeretné, hogy tudj róla, csak ha már megjavíttatta és ismét szép :) Vagy bármi dolog, mondjuk a nyaralóban, vagy a munkahelyén. Exemnél voltak hasonló dolgok az autójával kapcsolatban, pl. bírság tilosban parkolás miatt... :) Esetleg a meglepetés sincs kizárva, például ha már régóta szerettetek volna új tévét, és most látott valahol olyant, ami mindkettőtöknek tetszik jó áron. Nem hinném, hogy megcsalna, vagy "rosszra" kellett volna neki ez a pénz, mert akkor csak nem a Te rokonaidtól kért volna kölcsön! Szerintem is még várj egy kicsit, nem tudom, mikor lesz legközelebb valami alkalom, szülinap vagy évforduló, addig érdemes várni, addig hátha elmondja magától, ha meg nem, és az ünnepre se vett ebből a pénzből semmit, akkor én bizony rákérdeznék, hisz ők a Te rokonaid, szerintem ez normális, hogy elmondták neked, hisz ők se tudták mire véljék, mert ilyen még nem volt. Addig se agyalj túl sokat, főleg ha párod viselkedése nem változott meg, nem furcsa! Remélem minden rendben lesz a férjeddel! :) Ha majd kiderül, hogy mire kellett neki, örülnék ha kiírnád, mert nagyon kiváncsi vagyok. :)
2014. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!