Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem kell ápolni a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kell ápolni a kapcsolatot a párunkkal ha van gyerek?

Figyelt kérdés
Ma "veszekedtem"anyukàmmal,mert megkèrtem hogy hètvègèn vigyàzzon pàr ôràt a màsfèl èves kisfiunkra mert el szeretnènk menni a pàrommal vègre valahova kettesbe.Ö szerinte ha màr van gyerek akkor nem kell a kapcsolatot ilyen formàban àpolni.Menyjünk el a picivel hàrmasban valahova.Mi a vèlemènyetek?(amûgy mèg sosem vigyàzott rà)
2014. máj. 27. 20:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Igen utolsó csak amikor gyereket vállal az ember tudja, hogy egy időre erről lemond. 1,5 év még semmi, ha ez ekkora probléma akkor baromira korai volt még a gyerekvállalás.

Pont erre mondják, hogy gyerek előtt kell kiélni ilyeneket.

2014. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Zalamegyèben lakunk.Bence,nem tudom ki vagy,de hogy ennyire àtlàtod a helyzetet,az hihetlen.Sok mindenre ràvilàgítassz amit èn csak most igy làtok.Sajnos tènyleg sokat lelkizek emiatt a dolog miatt.Nem tudom,hogy èrhetnèm el,hogy leperegjen rólam az egèsz.

Utolsónak:Nem volt korai a baba.Èn 31vagyok pàrom 34. 8ève vagyunk együtt,ès csak 3 èv prôbàlkozàs utàn jött össze a bèbi.Hidd el mindent kipróbàltunk amit szerettünk volna,kibuliztuk magunkat stb.Arra nem is vàgyunk màr.Nagyon sytesszesek a mindennapjaink,folyton problèmàkat oldunk meg stb.Szerintem minden csalàdban ràfèrne anyàra apàra egy fèl nap amikor ketten elmehetnek valahovà.

2014. máj. 28. 21:05
 23/23 Bence_ ***** válasza:

Örülök ha segít amit olvasol.

Már az is segítség ha hármasban elmentek láblógatni. Hidd el már csak a változatosság is gyönyörködtet.

Észnél kell lenni de rengeteg problémára van megoldás.

Hogy könnyebben menjenek a dolgok ezt olvassátok el [link]

2014. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!