Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem kell ápolni a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kell ápolni a kapcsolatot a párunkkal ha van gyerek?

Figyelt kérdés
Ma "veszekedtem"anyukàmmal,mert megkèrtem hogy hètvègèn vigyàzzon pàr ôràt a màsfèl èves kisfiunkra mert el szeretnènk menni a pàrommal vègre valahova kettesbe.Ö szerinte ha màr van gyerek akkor nem kell a kapcsolatot ilyen formàban àpolni.Menyjünk el a picivel hàrmasban valahova.Mi a vèlemènyetek?(amûgy mèg sosem vigyàzott rà)
2014. máj. 27. 20:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nektek is szükségetek van a kikapcsolódásra és arra, hogy néha kettesben legyetek. Nem értek egyet az anyukáddal, pedig lehet, hogy sokkal idősebb vagyok nála. Nekem is vannak gyerekeim, unokáim és a gyerekeim szoktak önálló programot is csinálni (igaz, nem gyakran). Eszembe sem jutna szólni érte.
2014. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egyszerűen nem akar a kisfiúra vigyázni és ezt találta ki kifogásnak.
2014. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek születésétől kezdve kell az apával is ápolni a kapcsolatot. Ha több nem oldható meg, akkor ha a baba alszik, kell beszélgetni egymással. Ha van kire bízni, akkor már akár 1-2 hónapos babát is ott lehet hagyni egy-két órára.

Anyukádnak nagyon nincs igaza.

2014. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Bence_ ***** válasza:
100%
Ápolni kell. Édesanyád egyedül él vagy van olyan férfi akinek tetszik ez a ridegtartá?
2014. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ápolni kell a kapcsolatot, ez nem kérdés.


Mennyi időre lenne vele? Mennyit találkoznak, mennyire ismerik egymást?

2014. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet túl későn szóltál már. Mostani hétvége nekem sem lenne jó akár mennyire próbálnám nem tudnám már átszervezni.

Szerintem minimum egy héttel előtte kellett volna szólnod. Másfél év azért nem olyan hú de sok, hogy ebből eldöntsük szemét a nagyi mert még soha nem vigyázót rá.

2014. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hàt anyukàm màr 89óta egyedül èl,amióta apukàm meghalt.Azóta senkije.Bàr mondtam neki,hogy menjen keressen valakit,..na mindegy.Màr tavaly nyàr ôta tèma,hogy mikor vigyàz rà,de mèg nem volt "alkalma". Talàlkoznak a picivel heti alkalmommal kb:1,1,5óràt ott vagyok nàla.Szereti a pici.Tudom hogy hètvègèn ràèr,ismerem a napi,hetirendjèt.Hètvègèn otthon takarít,szomszèdol...
2014. máj. 27. 21:18
 8/23 Bence_ ***** válasza:
100%
Lehet,hogy fél.
2014. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mitöl fèl? Megírod mire gondolsz?
2014. máj. 27. 21:27
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, lehet nem érzi, hogy ő most tudna vigyázni egy másfél éves picire. Nem jó dolog, de ez van. Én a sógornőm 3 gyerekére nagyon sokat vigyáztam, ő még 10 percet se az enyémre, kifogása az volt, hogy ő már unja a kisgyerekeket. Morgolódhatok, de felesleges, inkább oldjátok meg másképp.
2014. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!