Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek nők vagy férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nők vagy férfiak állnak többségben lelkiterror alatt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nők, de csak mert hagyják magukat. És csak bizonyos nőkre jellemző.
2014. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A családban inkább a nők. De munkahelyen el tudom képzelni, hogy inkább a férfiak.
2014. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Hát én ismerek olyan nőt akit bántottak.

Am én fizikai terror alatt is álltam anno.


Mondjuk azt mondják h a nők kegyetlenebbek, bár mihez képeset. Pl az én torkomhoz már kést is szorítottak.


25 F

2014. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
25F, egy nő szorított kést a torkodhoz??
2014. máj. 24. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
A férfiak állandó lelki terror alatt vannak. Sajnos meg alkuvók vagyunk. De nem tudunk mit tenni mert az összes pina a nőknél van.
2014. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem egy pasi a többiek meg körbe állták.

De ettől nem éreztem magam jobban.

2014. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

A nők hosszabb távon, a férfiak többször.

Nagyon durva általánosítás lesz, amit mondok, de szerintem sok helyzetre igaz. A nők sokkal többször zsarolják érzelmileg a férfiakat egy kapcsolatban, de a férfiak hajlamosak hamarabb beadni a derekukat és saját kedvük ellen cselekedni, csak hogy elkerüljék a feszültséget.

Mivel a férfiak jellemzően szókimondóbbak, praktikusabbak és egyenesebbek, mint a nők, ők kevesebbszer élnek vagy próbálnak élni ezzel a "módszerrel", de a nők tudják, mire megy ki a dolog, ezért nagy feneket kerítenek neki, hosszasan sopánkodnak miatta - végül addig forgatják a dolgot, míg megint ők válnak érzelmileg zsarolókká.

2014. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanannyi no szenved lelki terrorból, mint amennyi ferfi. A különbség az, hogy egy ferfi ezt nem nagyon fogja beismerni, igy nem derül ki.
2014. máj. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miközben sajnáljuk a nőket, ne felejtsük el, hogy egy nő könnyebben ki tud lépni egy rossz házasságból, mert a bíróság szinte mindig neki ítéli a gyereket, és a lakáshasználati jogot.


Egy pasi, ha nem akarja elveszíteni a gyerekeit, és nem akar albérletbe menni, akkor kénytelen tűrni.

2014. máj. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6%
A lelki terror elszenvedői általában a férfiak. A nők kegyetlenek tudnak lenni. Mit gondoltok például háborúkban a férfi vagy a női katonák bizonyultak e kegyetlenebbnek? Utána lehet nézni. A nők lelkileg és fizikailag is sokkal rosszabbak a férfiaknál, persze csak a náluk elesettebbekkel szemben.
2014. máj. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!