Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem és én harminc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem és én harminc valahány évvel ezelőtt, három hónapi ismerettség után házasodtunk össze. Mai szemmel hihetetlen gondolom?

Figyelt kérdés

Mondanák ma, hogy meggondolatlan, elhamarkodott voltam. Egyébb jelzőket ne is említsek. Miért lehet, hogy mi azóta is együtt vagyunk, három gyermeket neveltünk fel? Talán mert tiszteljük, szeretjük egymást.

Ma sokszor sok évi együttélés után is gyors válás követi az esküvőt. Mondván nem ismertem meg alaposan páromat. Mást kaptam, mint amit vártam. De akkor mennyi idő, vagy mi egyébb kellene ahhoz, hogy "megismerjék" a másikat. Napokban egy pszichológus ismerősömmel beszélgettem a témáról.

Az ő véleménye: Ha valaki alakoskodik egy kapcsolatban,az gyakorlatilag erre bármeddig képes. Tehát ha kell, akár 8-10 évig is olyan arcot mutat a másik felé ami szerinte meghozza a kívánt eredményt. Tehát a "megismerés" sajnos csak a "cél" elérése után lehetséges.



2014. máj. 21. 15:15
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Ha esetleg olvassa még valaki. Azért nősültem olyan gyorsan, mert mostani feleségem egész egyszerüen megkérte a kezem, amit persze most már tagad. Én pedig irulva-pirulva igent mondtam. Eddig nem bántam meg!
2014. máj. 22. 17:32
 32/34 anonim ***** válasza:

:)

Le is térdelt? :) :)

Amúgy ez így is jó,egyediek vagytok!

3 hónap előtt azért ismertétek egymást vagy csak jött egy vonat,és elütött?

Amúgy igen fogadalmat tettek ,tartjátok is hozzá magatok,gondolom nektek sem gondtalan az életetek,de legalább együtt megoldjátok! Sokan mások ehhez gyengék és már az apróbb bökkenőnél menekülnek,ahelyett hogy próbálkoznának még egy picit.Jó nem mondom hogy kivétel nem akad,de most sokan azért házasodnak hogy majd 1,2 év után már szét is menjenek? Itt is sok olyat olvasni hogy 1 éves sincs a baba de már válni akar... Felelőtlenek az emberek,nem tisztelik egymást,ez a mai korunk átka!

2014. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nem, le nem térdelt:-) Kb. így zajlott: Szeretsz? Igen. Ha szeretsz, akkor vegyél el feleségül.

Munkatársak voltunk korábban, de semmi több.

Súrlódások természetesen nálunk is voltak az idők folyamán, de ezeket fel tudtuk oldani.

Én teljesen megdöbbentem egy áprilisi kérdésen például: Márciusban mentem férjhez válni akarok.


De az itteni kommentelők között is vannak fura emberek. Tudjuk kik! Olyan kérdésre, hogy a férjem nem akarja, hogy műkörmöm legyen csak egy választ ismernek, válj el. Sajnos itt tartunk!

2014. máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Igen sajnos itt tartunk!

Szerintem ez is egy agymosó gépnek lehet köszönni! :)

2014. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!