Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megfejtenétek ezt nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfejtenétek ezt nekem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy hogyan irjam le vagy kezdjek neki egy ilyen hülyeségnek.

Megtaláltam a férjem alsónadrágját, egy olyan helyen,ahol dolgozik, (vállalkozó)egy másik helyiségben.Az eleje be volt keményedve, én spermára gondoltam, de a szagát nem tudtam kivenni, mert be volt fujva parfümmel.Kérdeztem a férjemet, mit keres itt az alsónemüje,(elég régóta nem került mosásra, feltünt,de nem foglalkoztam vele, nem is néztem utána)az volt a válasza, hogy fogalma sincs.Es remélte azt,hogyha megtalálom(õ látta, hogy ott van a másik helyiségben és ott is hagyta), nem ám ebbõl is problémát csinálok.Lefénykepeztem, hogy ne tagadja le, de a fotókat már nem találom a telefonomban.Erre is azt mondta, nem nyult a telefonomhoz..Biztosan a telefon magától törli idõként a fotókat.


2014. máj. 19. 18:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ha eszedbe jutott az orvos,akkor biztosan neked van rá szülkséged!


Utolsó válaszolónak szól!

2014. máj. 19. 19:21
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Látom te ilyen összeesküvés hívő vagy! Aztán UFO-t láttál-e már?


Amúgy szerintem is fordúlj orvoshoz!

2014. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Megfejtem neked:

1. nagyon unatkozol

2. pedig holnap suli

3. vajon rendesen tanultál-e már?

4. nincs semmi jó műsor a TV-ben

5. képzeld magad elé a szitut, amit leírtál (óvatosan, mert a szüleid a szomszéd szobában nem fogják érteni, hogy miért nyerítesz a röhögéstől)

2014. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

hiába jelented a válaszomat, attól a véleményem még nem változik! ez a kérdés KAMU!

vagy ha nem, akkor se te se a pasasod nem vagytok normálisak!

ki hallott már ilyet?! megcsal vagy elrázza és ott hagyja neked az ondós gatyát, te meeeeeg LEFÉNYKÉPEZED, mert bizonyíték...MIRE???


pfff, na neeeeee!

2014. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

21:55


Bekattantál, milyen válaszodat jelentettem én?Foglalkozok én a te válaszoddal.Nem is látok 71%.-os választ.

Valaki más jelenthetett!


Hogy miért fotóztam le?Ez azért,hogy megmutassam a gyerekeimnek, ha jönnek és ne tudja letagadni.



A normális válaszokat köszönöm.

2014. máj. 19. 22:40
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeidnek megmutatni?!

Képzelem azt a kis családi ebédet: "Gyerekek, a desszert előtt mutatok nektek valamit: nézzétek, ez apátok ondós alsógatyája!"

Majd a férjhez fordulva: "Drágám, magyarázatot várok! Mi ez?"


Egyre gyanúsabb ez a kérdés...

2014. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg csak valami rossz vicc :) Megmutatni a gyerekeknek!!!!!!!!!!!!!!
2014. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Inkább anyádnak mutasd meg, aztán a kedves mamának lesz miért elharapnia a vejkó torkát!
2014. máj. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
41%

"Ezt már kérdezted, akkor nem tudtad kimosni az alsónadrágjából a foltot, azóta mi lett, mosószer váltottál, vagy megtanultál mosni?"


Pffff de fröcsögsz! mi van nem dugtak meg az éjjel? nagyon unalmas már az eféle rossz májú kommentelgetés. az embernek fel megy a cukra ettől. Te kézzel mosol hogy azt tanulgatni kell hogyan csináld?

2014. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!