Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megfejtenétek ezt nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfejtenétek ezt nekem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy hogyan irjam le vagy kezdjek neki egy ilyen hülyeségnek.

Megtaláltam a férjem alsónadrágját, egy olyan helyen,ahol dolgozik, (vállalkozó)egy másik helyiségben.Az eleje be volt keményedve, én spermára gondoltam, de a szagát nem tudtam kivenni, mert be volt fujva parfümmel.Kérdeztem a férjemet, mit keres itt az alsónemüje,(elég régóta nem került mosásra, feltünt,de nem foglalkoztam vele, nem is néztem utána)az volt a válasza, hogy fogalma sincs.Es remélte azt,hogyha megtalálom(õ látta, hogy ott van a másik helyiségben és ott is hagyta), nem ám ebbõl is problémát csinálok.Lefénykepeztem, hogy ne tagadja le, de a fotókat már nem találom a telefonomban.Erre is azt mondta, nem nyult a telefonomhoz..Biztosan a telefon magától törli idõként a fotókat.


2014. máj. 19. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy önkielégítést végzett és szégyelli.

Ha szexelt volna valakivel, akkor szerintem letörli mielőtt visszahúzza az alsógatyát, vagy ha olyan lesz az alsógatya, akkor kimossa kézzel, mielőtt berakja a szennyesbe.

Mindenesetre fura.

2014. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Még le is fotóztad?:DD Basszus..szegény pasi.
2014. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
néha történnek "balesetek" nem kell feltétlen megcsalásra gondolni vagy rossz dologra. vagy lehet tényleg hogy könnyített magán kicsit és azért olyan. és lehet hogy szégyelli, nem kell ebből még cirkuszt csinálni szerintem.
2014. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha megcsalás lenne a dologban,valószínűleg nem hagyott volna a szemed előtt ilyen árulkodó jelet.Bár benne van a pakliban az is,hogy nem volt elég figyelmes,vagy direkt hagyott neked valami gyanús dolgot,amiből rájöhetsz,mi a helyzet.A telefonos dolog is furcsa.Tehát összességében elmondható,hogy a férjed valamiért sunyít.Nem feltétlenül megcsalásról van szó,de az is felmerül.
2014. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mégis miért fujta be parfümmel?Mondtam neki,ha az interneten néztél valamit, nem baj, de ne tegyél ugy mintha nem tudnál semmirõl.Azért fotóztam le,mert teszi a hülyét.

Amit nem értek,miért hagyta a szemeim elõtt?Valahonnan elõkerült az alsónemü egy idõ után, miért nem hozta fel a szennyesbe,miért nem öblitette ki és megszáritja és beteszi a fiókjába?Olyan mintha valami direkt lenne csinálva.Ha megcsalna, akkor nem a gatyája lenne olyan.

2014. máj. 19. 18:52
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom mit perverzkedik a férjed az alsógatyával, de megcsalásra semmiképpen nem gondolnék, mert abban az esetben vagy egy másik nőbe kerül a sperma, vagy igazából bárhova, de nem az alsónadrágjába. Azt el tudnám képzelni, hogy önkielégítéskor ezzel törli le, de akkor igazából az egész alsógatyának olyannak kellene lennie. A fotózás az már a te perverziód, az meg, hogy kitörli a férjed a képet..........viccesek vagytok.
2014. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Ezt már kérdezted, akkor nem tudtad kimosni az alsónadrágjából a foltot, azóta mi lett, mosószer váltottál, vagy megtanultál mosni?


Te nem vagy egészen magadnál most sem! "Lefénykéoeztem". Megnyugtatlak, nem sokáig lesz férjed, aztán megszünnek az ilyen gondjaid!

2014. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem csoda hogy ott tart az ország, ahol.....
2014. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

19:10


Honnan szeded azt, hogy én kérdeztem?

Elõször tettem fel ezt a kérdést .

2014. máj. 19. 19:16
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Orvos látott már? Mit mond?
2014. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!