Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig lehet így egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet így egy kapcsolatban élni? Tudom kapok, főleg hideget majd, de muszáj kiírnom magamból.

Figyelt kérdés
5 év és 2 közös gyermek után még mindig az exemet szeretem. Rengeteget gondolok rá, miért nem tudom elfelejteni? Higgyétek el én akarom legjobban hogy ne ezt érezzem,de nem tudok mit tenni! Tanácsot valaki? :S :-/

2014. máj. 13. 12:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%

7-es, NEM. Ugyanis hallottam már pont ilyet férfitől is.


A "nagy szerelmével" szétmentek, a nő összejött mással, a férfi is új kapcsolatot kezdett, közben továbbra is az áhított nő után ácsingózott, közben viszont "jöttek a gyerekek". Ott eltelt 15 év, mire az ex elvált és ekkor a pasi is dobbantott és otthagyta a 3 gyerekét gondolkodás nélkül.

2014. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, van e reális esélye annak, hogy az ex még akar Téged?
2014. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Felelőtlen vagy, hogy 2 gyereket szültél így, hogy sosem szeretted a párod, akivel együtt vagy. Mi a tanács? Ne rabold az idejét, ne csapd be, váljatok el és élj az ex-el ha lehet, ha meg nem, akkor egyedülállóként tovább.
2014. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
11-es, hidd el nő a kérdező, ha nem megverhetsz:-)
2014. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
22%

Akkor fordítva is leírom...


Ha felcsináltad az asszonyt akkor nem gondolkodtál rajta hogy mást szeretsz?


első voltam 26/F


Ne játszunk meg 16 éves hülyegyereket 2 gyerek mellett könyörgöm. Legyen az Férfi vagy nő...

2014. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
11-es, Te is nő vagy. Azért mertem felajállani, hogy megverhetsz.
2014. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
4%
15-ös igazad van! Szerinten kérdező és akik egyetértenek vele, még gyerekek lélekben!
2014. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ez jó, hogy itt írogatunk, de semmit se tudunk a körülményekről?

Az ex már rég új életet kezdett? Vagy még mindig rád vár?

Lehet, hogy nem is lenne jó vele, csak egy álmot kergetsz, az idő sok mindent megszépít.

Inkább élvezd ki a pillanatot, a jelent. Örülj neki, hogy van szép családod. Mármint ha normális férjed van. Ez sem derült ki.

Szóval így nagyon nehéz tanácsot adni.

2014. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Akkor válaszolnék. Higgyétek el én nem szeretné ezt érezni. Közös megegyezés volt a kapcsolat vége. Utána még vissza-visszatáncoltunk egymáshoz, de nem lett belőle újra kapcsolat, mert egyikőnk sem akarta igazán.

Biztosan igazatok van, és csak egy ábránd, ahová menekülök néha.

Nő vagyok igen.. A párommal minden rendben, és szeretem is őt, mégse az a mindent elsöprő nagy szerelem, de kötődöm hozzá, és nem tudom elképzelni, hogy elhagyjam, a gyerekeimet meg pláne SOHA!

Félre értettetek, én nem szeretném az exemmel újra kezdeni, és habár tudom, hogy ő is hasonlóan érez, ő sem.

Akkor valamiért nem működött, mégis az érzések mindkettőnknél megmaradtak.

2014. máj. 13. 13:37
 20/27 anonim ***** válasza:
51%
Egyet nem értek: miért választottad akkor a mostani párodat? Miért szültél neki gyereket? Ez akkora aljasság vele szemben, már ne haragudj!
2014. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!