Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Facebook. Ki mennyit enged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook. Ki mennyit enged meg a tarsanak a facebook-on?

Figyelt kérdés

A felesegem csinalt egy accountot ugy 2-3 eve. Eppen otthon volt a nagy depresszios unalmaban. Persze csak a lanykori nevet irta ki. Mivel nekem akkor meg nem volt accountom, ezert nem is nagyon tudtam rola. Aztan beesett neki egy udvarlo, chatelgetes, stb. Borult a bili es mi a valas kozelebe kerultunk.


Azota a helyzet rendezodott. En meg megkertem, hogy irja mar oda az en nevemet is -hogy X-ne-, ha mar az en felesegem.


Mondjuk direktebben mondtam, hogy (ha az en felesegem, akkor mutassa, hogy hozzam tartozik, ha meg nem akar az lenni, akkor mehetunk kulon is. De az en felesegem nem fog a face-en ugy lenni, hogy tessek "lehet loni, szabad preda" vagyok.)


Erre rakott most ki fotot kettonkrol, meg kiirta, hogy X-ne.


Tul eroszakos voltam? Mennyi engedheto meg?



2014. máj. 9. 08:56
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

29: "Többen kérdezték, én is megkérdezem: te hogyan mutatod a külvilágnak, hogy a feleségedé vagy?"

Dehat erre mar valaszoltam. Lepattintom a noket.


Tegnapelotti dolog. Egy lanyzo ismeros, mondta, hogy "ne aggodjak, mert aki jokepunek szuletett, az ugy is fog meghalni." En nem vittem tovabb a fonalat. Itt stop volt. Mondhattam volna, hogy igyunk meg egy kavet. Meg azt is, hogy te meg milyen gyonyoru vagy. De nem mondtam semmit.


Es igen habar a kerdes nem arrol szol, de amint csaladda kovacsolodtatok, onnantol az egyen szuksegletei jelentosen el vannak nyomva. A csalad javara. De ezt majd te is at fogod elni es meg fogod tapasztalni.

2014. máj. 9. 11:27
 32/36 anonim ***** válasza:

Én vagy nem fogom felvenni a párom nevét vagy úgy, hogy nem lesz benne -né, így a külső szemlélődő csak a nevemből nem fogja tudni, hogy "valakié" vagyok. Most kint van, hogy kapcsolatban vagyok és közös kép a profilkép mégis betalálnak pasik, hogy szia cica én meg csak lesek, hogy ezt most mégis miért, hisz a szavaidat használva, látszik, hogy nem vagyok szabad préda. És nem válaszolok neki. Így szerintem a feleséged nem a nevénél, képénél rontotta el a facebook jelenlétét, hanem, hogy visszaírt.


Egyébként ha neked nincs láthatóan jelezve, hogy házas vagy és csak annyi az ellenérved, hogy stopot mondasz azt a feleséged honnan tudja? Megmutatod neki a beszélgetést?


Tudom párom jelszavát, ő is az enyémet, néha a másik válla fölött beleolvasunk a beszélgetésbe ha épp közös ismerőssel beszélget a másik, ha számomra ismeretlennel (aki nő is lehet) akkor pedig nem aggódok, mert tudom, hogy nem olyanról beszélgetnek amiért aggódnom kellene. Neki van a telefonján is facebook szóval simán tudna nőkkel csacsogni napközben ha akarna de nem akar. Egyébként kár tiltani bármit vagy meghatározni. Minden szabály mögül ki lehet bújni vagy kiskaput találni ha keresi az ember. Így inkább ahogy többen írták azon kellene elgondolkodni és tenni valamit, hogy a feleséged más pasikkal beszélget és gondolom nem csak az időjárásról.

2014. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Én a férjezett nevemen vagyok fent a férjem meg is van jelölve mint házastárs, rengeteg családi kép is van.. mégis rám írnak időnként ismerkedés céljából. Egyáltalán nem dominál hogy férjnél van-e valaki vagy sem, ha csak arra akarják.
2014. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Ki mennyit ENGED MEG a társának fbn?


Már a kérdésed is nevetséges...mi az hogy enged meg?


Egy feleség nem valami tulajdon...hogy megengedsz neki dolgokat vagy nem engedsz... :D azt csinál amit akar. Rajta múlik minden. Tök feleslegesen erőszakoskodtál, hogy írja ki a férjezett nevét. Azzal is félre fog menni ha olyan fajta...meg leánykori névvel is.


Mi is fent vagyunk a férjemmel természetesen külön profillal. Itt tartjuk a kapcsolatot a családdal és barátokkal. Olcsóbb mint telefonálgatni:D amúgy tudjuk egymás jelszavait...


De mindenki azt csinál amit akar. Én felvettem a nevét de csak kötőjelesen, tehát nem feltétlen egyértelmű hogy házas vagyok. Viszont be vagyunk jelölve egymásnak házastársként.


De nem azért nem csalom meg mert ki van írva a nevem, hanem mert szeretem és mert nem akarom megcsalni.


Egyébként szoktam chatelni mert az ismerőseim között ott van egy régebbi barátom, akivel volt is köztünk intim kapcsolat régebben, és a most sem utasítana vissza...nem zavarná hogy házas vagyok. Ezt amúgy ő maga is mondta...


Viszont én nem tennék semmi ilyesmit. Mert én hűséges vagyok a férjemhez.. Ha a feleséged nem ilyen, akkor meggebedhetsz akkor is megfog csalni, hiába rinyálsz neki a nevéről meg ilyen hülyeségekről....bár az azért elmond valamit a szándékairól, hogy nem akarta hogy megtudják milyen a családi állapota...csak miattad írta ki.

2014. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

31 kérdező:

Akkor nem érted miért írtam ekes ezt..

A hogy mutatodra, a nvre utaltunk...tehát ha a feleséged a leánykori neven van fenn, ezt, amit te megtettél megteheti, ehhez nem kell, hogy kinn legyen a férjezett neve ( amit még mindig nem értek, hiszen már az a neve, azért vette fel, hogy az legyen a neve, miért nem használja akkor..)


Szóval te követeled, hogy írja ki közben kírva neked sem lesz a nevedben. De te akarod, és tudod kezelnia közeledéseket.

A promlémátok abból fakad, hogy a feleséged nem akarja a közeledéseket hárítani..

Ezen pedigbegy név kiírása nem fog váltotatni

2014. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Párom nincs fent, nem érdekli. Én regisztráltam, de kiírtam hogy kapcsolatban és raktam fel közös képet és a gyerekeimről is. Ennek ellenére az exek megtalálnak, bejelölnek és beszélgetnének. Vissza jelölöm, de írni nem írok egynek sem, nem érdekelnek.
2014. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!