Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Facebook. Ki mennyit enged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook. Ki mennyit enged meg a tarsanak a facebook-on?

Figyelt kérdés

A felesegem csinalt egy accountot ugy 2-3 eve. Eppen otthon volt a nagy depresszios unalmaban. Persze csak a lanykori nevet irta ki. Mivel nekem akkor meg nem volt accountom, ezert nem is nagyon tudtam rola. Aztan beesett neki egy udvarlo, chatelgetes, stb. Borult a bili es mi a valas kozelebe kerultunk.


Azota a helyzet rendezodott. En meg megkertem, hogy irja mar oda az en nevemet is -hogy X-ne-, ha mar az en felesegem.


Mondjuk direktebben mondtam, hogy (ha az en felesegem, akkor mutassa, hogy hozzam tartozik, ha meg nem akar az lenni, akkor mehetunk kulon is. De az en felesegem nem fog a face-en ugy lenni, hogy tessek "lehet loni, szabad preda" vagyok.)


Erre rakott most ki fotot kettonkrol, meg kiirta, hogy X-ne.


Tul eroszakos voltam? Mennyi engedheto meg?



2014. máj. 9. 08:56
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanaz maradt a nevem házasság után is :)

Idegenek nem láthatják az adataimat.

Ismerősök pedig tudják, vagy a névjegyből, képekből kiderül számukra, hogy foglalt vagyok.

Udvarló meg maximum beesni tud, csetelgetés csak akkor lesz belőle, ha a megtalált fél is vevő rá.

Nekem is van, hogy rám ír egy idegen, de én egyszerűen nem válaszolok, és nem jelölgetek vissza ismeretleneket.

2014. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
64%

mindkettőnknek el van mentve a jelszava a gépen, két kölönböző browsert használunk szóval simán nézegethetnénk egymás facebookját, de minek?

Őszintén a facebook egy unalmas oldal ahol az ismerősök cicás meg kisbabás képeket osztogatnak, én kb napi 5 percet felnézek hátha történt valami érdekes valamelyik ismerősömmel, amit tényleg tudnom kéne (pl volt aki facere írta ki hogy ellopták a telóját és így 2-3 napig csak neten lesz elérhető)


Egyébként gyerekes ez az egész amit csináltok

2014. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

nem érdekel mit csinál, mert kb alig használja, de kint van hogy együtt vaguynk

én szoktam képeket felrakni, be van rajtuk taggelve, és akikkel tartjuk a kapcsolatot tudják hogy együtt vaguynk

2014. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Nem egeszen ertem mire ez a nagy ellenszenv.


"Te hogy jelólted a nevedben, hogy a feleségedhez tartozol????

Jaaah, hogy sehogy.... "

Ugy, hogy en lepattintottam a noket.


"Sir Butcher"

6 eves -feltetelezem gyermektelen- kapcsolattal nem fogom erosen sulyozni a velemenyedet.


Amugy sokat valtozni nem akarok. Az en hazassagom nem rabsag. De az en felesegem be fogja tartani a KOZOS szabalyainkat es nem fog kacerkodni. Vagy kacerkodjon, de akkor nem lesz a felesegem. Es csondben sem maradok. Ezek utan is szo´va´ fogom tenni, ha valami bant.

2014. máj. 9. 09:57
 15/36 anonim ***** válasza:
43%
Jobb ha elvaltok, mindkettotoknek.
2014. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
93%

Én az gondolom, hogy nem azon múlik, milyen néven szerepel a neten. Lánykori névvel is lehet "normálisan" használni az oldalt, és asszonynévvel is lehet ismerkedni meg udvaroltatni.

Nem véd meg a válástól.

Talán azt kéne megbeszélnetek, hogy miért nem vagy neki elég. Még mielőtt holnap a szomszéddal kezd el "chatelni" a közös hálótokban.

2014. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
43%

(ha az en felesegem, akkor mutassa, hogy hozzam tartozik,


és az egyenlő azzal, hogy facen kint van a neved, meg 100közös kép? talán nem a te nevedet vette fel? nem veled él? nem téged szeret?

ha ti meg a face miatt válnátok, jobb is lenne ha tényleg szétmentek

2014. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
79%

Leánykori név belefér, de mindenképpen

illik jelölni, hogy férjezett - ha már van is ilyen opció.


Amúgy jegygyűrűt hordani kb. ugyanez a illendőség.


(Ja a gyűrűt le lehet venni, ha......

a nevet változtatgatni pedig ismerősei, mint tanúk előtt variálná, lebukna rögtön.)

Ő már eljátszotta a neki járó bizalmat egy udvarlós csetelgetéssel.

Bocs., de

nem engedély, csak jóérzés kérdése....

elvárható tőle, hogy - ha nevében nem is - de jelezze, hogy férjezett.

2014. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
85%

Szigorúan napi 1 óra ellenőrzött facebookozást kéne neki engedélyezni, és ha olyanra kattint, játékfelkérést küld, sok oldalt lájkol, akkor azonnal elválni!!!

Naponta min. 1kép kirakása AMIN te is és a jegygyűrűje is jól látható (bekarikázni pirossal!!!)!


Ne legyünk már gyerekesek. Megengedni? Ki vagy te? A tulajdonod?

2014. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
69%

"6 eves -feltetelezem gyermektelen- kapcsolattal nem fogom erosen sulyozni a velemenyedet."


De nagyra vagy te magaddal!

A példádból is látszik, hogy se a házasság, se a szülőség nem tesz okosabb, érettebb, értelmesebb emberré.


A 11-esnek teljes mértékben igaza van.


S ha már neked ez jelent "értéket" egy válaszban: házas vagyok, gyerekem is van, a kapcsolat remekül működik, szeretjük egymást.

És képzeld, a feleségem ÁLNÉVVEL van fent a faszbukon! :D

2014. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!