Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Facebook. Ki mennyit enged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook. Ki mennyit enged meg a tarsanak a facebook-on?

Figyelt kérdés

A felesegem csinalt egy accountot ugy 2-3 eve. Eppen otthon volt a nagy depresszios unalmaban. Persze csak a lanykori nevet irta ki. Mivel nekem akkor meg nem volt accountom, ezert nem is nagyon tudtam rola. Aztan beesett neki egy udvarlo, chatelgetes, stb. Borult a bili es mi a valas kozelebe kerultunk.


Azota a helyzet rendezodott. En meg megkertem, hogy irja mar oda az en nevemet is -hogy X-ne-, ha mar az en felesegem.


Mondjuk direktebben mondtam, hogy (ha az en felesegem, akkor mutassa, hogy hozzam tartozik, ha meg nem akar az lenni, akkor mehetunk kulon is. De az en felesegem nem fog a face-en ugy lenni, hogy tessek "lehet loni, szabad preda" vagyok.)


Erre rakott most ki fotot kettonkrol, meg kiirta, hogy X-ne.


Tul eroszakos voltam? Mennyi engedheto meg?



2014. máj. 9. 08:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
28%
Nem voltál erőszakos! Én simán elváltam volna tőle!
2014. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
35%

Nem nagyon érdekel mit csinál a férjem a fb-on..


De ez csak azért igaz, mert nem csinál semmit..

Nem kell ahhoz éppen ez a közössgioldal, hogy mással flörtöljön, vagy udvaroljon, vagy valaki "beessen " neki..

Ezt nem ak a fb-on, hanem az élet egyik területén sem tűrném...



De azon is kiakadnék, ha azon problémázna a férjem, hgy hogy van kinn a nevem, bár nekem evidens volt, hogy hazastársamként megjelölöm őt.

De ezt csak az ismerősök látják, másnak semmi köze hozzá.

Te hogy jelólted a nevedben, hogy a feleségedhez tartozol????

Jaaah, hogy sehogy....



Kettősmérce megvan..


Ennek ellenére nagyon helytelennek tartom, amit a feleséged csinált, de hodd el, hogy ez sőt még a fénykép sem togja megakadályozni abban, hogy HA AKAR, akkor ismerkedjen, és esélyt adjon a megcsalásra.

Ez nagyon nem megoldás, prőbáljátok helyrehozni, ami elromlott...


Attól, hogy a nevem nem változik nem jelenti azt, hgy szabad préda vagyok..sőt a házasságunk előtt sem voltam speciel, hiszen előtte is kapcsoatban voltam...

Szerinted amíg valakinek a kezén nincs gyűrű, addig szabad préda?

Ez elég szűk látókörű felfogásra vall..


A féltékenységed beteges....

2014. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
54%
Elég furi az asszonykád.
2014. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem neked van igazad.Mi nálunk nekem és a férjemnek is külön face.fiókja van de tudjuk egymás jelszavát.Ez azt jelenti hogy,ha én rajta vagyok és nem jelentkezem ki és ő oda ül akkor nyugodtan lehet az enyémen és forditva is.Persze ő csak játékra használja esténként én pedig édes anyámmal chatelek vagy rokonokkal.És hogy,mennyi időt engedünk egymásnak?hát változó.Eggyáltalán ha van rá szabad időnk a munka mellet hétvégén.Én úgy gondolom hogy,neked van igazad és ha már férjes asszony akkor viselkedjék az szerint.
2014. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk nincs olyan,hogy ENGEDEM vagy nem. Szabad ember,saját akarattal. Hogy eljutottatok idáig az nem a Facebook hibája, hanem a tiétek, kettőtöké. Vagyis ugyan úgy a tiéd is!

Értem én,hogy xarul esik,hogy nem írta ki a férjezett nevét, de most őszintén: te komolyan azt gondolod, hogy ettől függ,hogy lecsapnak-e rá? Hát nem! Hiába írod rá a neved, attól nem lesz a tiéd,egyén marad, szabad akarattal, ha menni akar, menni fog! Akik meg facen szedik össze a nőket baromi mindegy nekik,hogy Kovács Gizi, vagy Tóthné Kovács Gizi.

A helyetekben mondjuk teljesen beszűntettem volna a facebookozást és kikötötték volna (mindkettőtök helyében) hogy minden nap 1egész órát egymásra szentelünk és heti 1egész nap csak kettőnké, amihez mindig minden körülmények között tartanotok kell magatokat. A foglalkozás hiánya miatt jutottatok idáig! Ezt kell orvosolni!

2014. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%

nálunk a fb nem engedélyköteles...

megette a fene azt a kapcsolatot, ahol szabàlyozni kell.

2014. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok

Azt kihagytam,hogy egyáltalán nem értek egyet asszonykáddal, és elítélem amit tett. De veled sem tudok egyet érteni. Ha nem figyeltek egymásra kellőn, akkor szankcionálhattok bármit, nem fog működni.

2014. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
35%
Szegény nejed:D
2014. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

Mi nem felügyeljük egymás FB tevékenységét.


Megsúgom: -né -ként is félre mehet a dolog, ez nem a néven múlik, hanem az adott emberen.

Mi nem vagyunk összeházasodva, ergo a leánykori nevemen vagyok a facebook-on, mégsem akar mindenféle pasas elcsábítani.


Másik, ha a FB miatt megy a válás, akkor ott más van alapból.

2014. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
65%

Barátnőm (hat éve együtt vagyunk) azt csinál, amit akar. Szabad ember, nem rabszolga, hogy megszabom neki, hogy mit csinálhat.


Ha a kapcsolat instabil, borulni készül, az ilyen-olyan megkötésekkel, láncra verve is borulni fog. Ha stabil, és a két fél szereti egymást, akkor nincs az az udvarló, vagy az a chatelés, ami ezt felbontaná.


Te meg igen, beteg vagy. Fel kéne fogni, hogy 21. században élünk, a feleséged nem a tulajdonod, nem egy kutya, hogy megkösd. Legközelebb majd jól meg is vered, hogy tudja hol a helye?... Én a feleséged helyében szedtem volna a sátorfámat és úgy otthagytalak volna, mint a szél.

2014. máj. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!