Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Facebook. Ki mennyit enged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook. Ki mennyit enged meg a tarsanak a facebook-on?

Figyelt kérdés

A felesegem csinalt egy accountot ugy 2-3 eve. Eppen otthon volt a nagy depresszios unalmaban. Persze csak a lanykori nevet irta ki. Mivel nekem akkor meg nem volt accountom, ezert nem is nagyon tudtam rola. Aztan beesett neki egy udvarlo, chatelgetes, stb. Borult a bili es mi a valas kozelebe kerultunk.


Azota a helyzet rendezodott. En meg megkertem, hogy irja mar oda az en nevemet is -hogy X-ne-, ha mar az en felesegem.


Mondjuk direktebben mondtam, hogy (ha az en felesegem, akkor mutassa, hogy hozzam tartozik, ha meg nem akar az lenni, akkor mehetunk kulon is. De az en felesegem nem fog a face-en ugy lenni, hogy tessek "lehet loni, szabad preda" vagyok.)


Erre rakott most ki fotot kettonkrol, meg kiirta, hogy X-ne.


Tul eroszakos voltam? Mennyi engedheto meg?



2014. máj. 9. 08:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Munkatársak állandóan a Facebookon bámulják a csajokat, és küldötgetik egymásnak, hogy hú ez meg ez milyen ó bőr.

Nekem ezért van letiltva az adatlapom, ismerősökön kívül más csak a nevemet láthatja.

Nem is írogat senki szerencsére.

2014. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Miért támadjátok amúgy a kérdezőt?


Ha az én párom akarna félrekacsintani (akár neten akár élőben) én szakítanék vele, ha meg nagyon elnéző kedvenben talál, akkor bizony ultimátumot kap. És ez nem bezártság, mert választhat hogy megy, vagy marad, de ha marad, akkor ilyen többé elő ne forduljon.


Az meg alapvető, ha már valaki veszi a fáradtságot és fb fiókot csinál, ott valós adatokat ad meg (pl. férjezett, a rendes nevét stb.)

Most annyiban igaza van a folyton ideírogató apósnak (szerintem hamarosan megjelenik) hogy kettős mércével mértek.


Nekünk nincs szükség amúgy engedélyre, mert senki sem ad rá okot. Előttem fb-ozik, én is előtte, akármikor megnézhetnénk, de nem tesszük. Nem sok képünk van, de azon sok a közös (nekünk valahogy alap, hogy nem titkoljuk el a kapcsolati státuszunkat, persze nem fb-on élünk, de ez miért lenne titok??).



Érdekes ezt olyan lazán kezelitek, bezzeg ha ez sms-ben történt volna, vagy telefonon.

2014. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

21: Fo az onbizalom. Nekem is megvolt. Aztan ha ne adj Isten megis beesik egy udvarlo az asszonykadnak, akkor ugyanolyan ertelmetlenul fogsz allni az egesz dolog elott allni, mint en. (Meg mint meg jo par ferj ezen a bolygon.) Mert eros am az a lorugas.


Es ha nem kapod meg a Miert-re a valaszt? (Illetve sejteni sejted, de ugye kimondva nincs, hogy az asszonykad mar nem erted langol, majd akkor maradj ugyanilyen onbizalom teli bolcs ember...)

2014. máj. 9. 10:42
 24/36 anonim ***** válasza:
62%
én fel sem vettem a férjem nevét... tehát lánykori néven vagyok fent :) nem foglalkozunk azzal melyikünk mennyit van fent.. én is úgy gondolom szabad emberek vagyunk, nehogy már ezt korlátozzuk egymásnak... sőt az én férjem még chat-re is feljár ökörködni, beszélgetni... váljak el???? (ott ismerkedtünk meg évekkel ezelőtt, tehát tudom, hogy alakulhatnak ki ott kapcsolatok.. de minek mentem volna hozzá ha nem bízom meg benne?? :) )
2014. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Köszönöm a jókívánságokat! Ha meg akar csalni, nem kell neki hozzá fb, ezért se pörgök rá a témára. Tudod, mi még úgy tanultunk bele az internetbe, hogy nem adjuk ki idegeneknek az adatainknak, az életünket pedig a valóságban, nem pedig a kibertérben éljük.
2014. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

És tegyük fel felvetted volna a nevét, de facebookon direkt a lánykorit használod, nem jelölöd a a kapcsolati státuszod és fogadod azokat a pasikat akik megkeresnek?


Naaa így ugye mindjárt nem olyan szép dolog. Gyerünk, jöhet a 0%.

2014. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Régóta házas kolléganőimnél megfigyeltem, hogy azok, akik bevallottan csak megszokásból vannak együtt a férjükkel, de munkahelyen nyíltan szidják őket, azok is szinte mind leánykori néven vannak fent.

De mondjuk van ellenpélda, az is leánykori néven volt, de ott viszont vannak közös képeik bőven, és státuszként fel van tüntetve, hogy házas.

2014. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Jó, hogy mindenki szerint normális, hogy az asszonya egy udvarójával (így írta a kérdező) bizalmasan levelezik, aki nyílván nem csak barátkozni, meg hülyülni akar vele.

Merthogy Mindenki mennyire szabad ember.

Csak mindenki tisztelhetné a párját annyira, hogy olyan dolgokba nem megy bele, ami a másikat sérti vagy bántja.

2014. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, tehát ha megszülte a gyerekedet, akkor onnantól már tulajdon? Vagy ez így mire volt kifogás?


Ha gyerekeitek vannak, akkor megszűnt önálló személy létezni? Attól fogva nem lehet bízni benne? Attól fogva oda kell láncolni (ami amúgy hülyeség, mert akkor is le fog lépni, ha le akar, csak előbb, mert a leláncolást a legtöbb ember rühelli...)


A te feleséged nem a közös szabályoakt kell, hogy betartsa, hanem a te fejedből kipattant ultimátumokat, mert, ahogy az írásod alapján elnézem, te kitartóan úgy gondolod, hogy a biztos házasság alapja a kemény diktatórikus rabság.


Többen kérdezték, én is megkérdezem: te hogyan mutatod a külvilágnak, hogy a feleségedé vagy? Remélem mindenhol feltünteted a neved előtt, hogy "házas" XY vagy. Vagy nem?

2014. máj. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
41%

Anyám is lánykori néven van fent, a profilképe a kutyájukról egy fotó. 70 éves, nem pasizik, csak politikai oldalakon trollkodik és a lánykori nevén kevésbé ismerik fel.


De mindig megdöbbenek, amikor ekkora feneket kerítenek FB-nek. A férjem azt hiszem, fent van még, de az oldalát se láttam már évek óta (akkor is azért néztem meg, mert közös ismerős bejelölte egy fényképen és feldobta a képeket a hírfolyam).

Szerintem ő azt se tudja, hogy én fent vagyok-e.


Márészt, aki félre akar menni, azt nem a tiltások fogják visszatartani.

2014. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!