Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megsértődnétek ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel babát tervez(t)ünk. Az eredeti elképzelés szerint szeptemberben kezdtünk volna próbálkozni.

Végül két héttel ezelőtt minden előzmény nélkül ő azt mondta, hogy felesleges addig várni, vágjunk bele most, úgysem valószínű, hogy elsőre összejönne a baba.

Két hétig nem is védekeztünk, de tegnapelőtt, amikor már pont elkezdődött a termékeny időszakom, közölte, hogy "talán inkább mégis használjunk óvszert".

Én nagyon kiborultam ezen, egyrészt mert nem én akartam most elkezdeni próbálkozni, hanem ő. Másrészt meg mert így tök olyan, mintha ezzel csak be akarta volna fogni a számat, és persze amint kb 20% esélyem van arra, hogy terhes leszek, nem csak 2-3%, rögtön mégis védekezni akar.

Nekem ebből az jött le, hogy ingyencselédnek meg ingyen bébiszitternek (van egy ötéves lánya) jó vagyok, de gyereket mégsem akar tőlem, csak szórakozik.

Nagyon rosszul esett, és azon gondolkozom, hogy fogom a cuccomat, felbontom az eljegyzést és elköltözöm.

Szerintetek túlreagálom vagy igazam van?



2014. máj. 7. 09:38
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
21%

"B...sza már meg a kötözködős mindenit, azokkal a szavakkal mondja a kérdező, amivel akarja, ne ebbe köss már bele!"


Jaa, ha alapból ilyen a stílusod, akkor nem szóltam semmit :D Felesleges!


Kérdező, nem írt rosszat egyébként 85%, csak a stílusát ne vedd át, mert a férjed tuti nem fogja elmondani az igazat akkor, ha lerohanod azzal, hogy "kamu duma"

2014. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
60%
Nem ilyen a stílusom, de ha valaki kizárólag kötözködni tud, akkor kiborul a bili. Veled talán még nem fordult elő? Bizonyára tökéletes vagy igaz? Szóval ne vedd le kérlek 2 mondatból, hogy nekem milyen a stílusom legyél oly kedves....
2014. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

A te dolgod, de én sose vállaltam volna gyereket kapcsolatba, csak házasságba!!!


Ha komolyan vesz, valóban el akar köteleződni melletted akkor előbb vegyen el. Házasodjatok össze. Majd utána tervezgessetek gyereket.


Ha felveted neki a házasság utáni gyerek dolgot akkor megtudhatod, hogy komolyan tervez e veled, vagy csak szórakozik....

2014. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem. Ha valakinek valaki még csak a vőlegénye, akkor miért akar már gyereket tőle?????? Azzal várjál addig, amíg nem vesz el feleségül. Lehet, meggondolta magát, és még nem akar elköteleződni. Nem kell siettetni!!!
2014. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes, az olyan jellegű kérdéseknél, hogy fontos-e a házasság, a többség azt írja, hogy á nem, az csak egy papír, stb.

Itt meg mindenki azzal jön, hogy házasságon kívül gyereket vállalni ördögtől való dolog. Egyébként az esküvőnk egy hónap múlva lesz/lenne. Amit szintén nem én akartam, hanem ő, nekem nem fontos, hogy férjnél legyek, és a hátam közepére sem kívánom a felhajtást. Ő akart nagy lagzit meg mindent, én miatta mentem csak bele. Nekem jó lett volna papír nélkül is, vagy egy szimpla kéttanús esküvő az önkormányzatnál és kész.

2014. máj. 8. 13:55
 36/43 anonim ***** válasza:
11%
Tudod kérdező, ez azért van így, mert nagyon sokan csak kötözködni járnak ide. Ha azt mondod kék, ő azt mondja piros.
2014. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
10%
ja okosok, mert ha elveszi akkor már sosem hagyhatja el...
2014. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

De elhagyhatják persze, csak azért egy férfi sem olyan hülye, hogy elveszi aztán 2 hét múlva válnak.

Én egy fontos a házasság kérdésnél sem írtam azt, hogy nem és emlékeim szerint soha nem voltam vele egyedül.

2014. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
62%

ja 10 év múlva is elválhat, 5, 3 ,20 éve múlva is...

akkor sose szüljön neki, mert talán sok év múlva elválnak!

2014. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
81%

Hogy jön ide a válás? Senki nem úgy megy a házasságba hogy el fog válni...


Persze el lehet...


De azért annyi elköteleződés legyen már meg hogy előbb házasság, és aztán gyerek.

Azt sem értem miért kell a házassággal rögtön gyereket vállalni. Én sokkal jobban élvezem hogy még nincs gyerekünk házasok meg lassan 3 éve vagyunk. Gyerek ha lesz, 2-3 év múlva lesz csak. Addig még élni akarunk.


Kérdező: te tudod....

2014. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!