Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megsértődnétek ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel babát tervez(t)ünk. Az eredeti elképzelés szerint szeptemberben kezdtünk volna próbálkozni.

Végül két héttel ezelőtt minden előzmény nélkül ő azt mondta, hogy felesleges addig várni, vágjunk bele most, úgysem valószínű, hogy elsőre összejönne a baba.

Két hétig nem is védekeztünk, de tegnapelőtt, amikor már pont elkezdődött a termékeny időszakom, közölte, hogy "talán inkább mégis használjunk óvszert".

Én nagyon kiborultam ezen, egyrészt mert nem én akartam most elkezdeni próbálkozni, hanem ő. Másrészt meg mert így tök olyan, mintha ezzel csak be akarta volna fogni a számat, és persze amint kb 20% esélyem van arra, hogy terhes leszek, nem csak 2-3%, rögtön mégis védekezni akar.

Nekem ebből az jött le, hogy ingyencselédnek meg ingyen bébiszitternek (van egy ötéves lánya) jó vagyok, de gyereket mégsem akar tőlem, csak szórakozik.

Nagyon rosszul esett, és azon gondolkozom, hogy fogom a cuccomat, felbontom az eljegyzést és elköltözöm.

Szerintetek túlreagálom vagy igazam van?



2014. máj. 7. 09:38
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, hát ez tényleg elég mellébeszélés :)

Hiszen szeptemberben mi lenne más, hogy akkor ne viselné meg a kislányt? :S

2014. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
58%

"Tudod mit Nyuszika, b. meg a fűnyíródat!"


Nagyjából ez a helyzet nálatok.

2014. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
76%

Ok mellébeszélés.


De te ahelyett hogy megoldanád a problémát, kidobod a fenébe, mert azt képzeled be, hogy cselédnek kellesz stb.


Mi van ha csak megijedt? Elbizonytalanodott (és lehet pont te bizonytalanítottad el, hiszen feltűnhet neki, hogy minden apróságért hisztizel és dobnád).


Ne rákérdezz és fogadd a választ, ha tudod hogy mellébeszél.

Komolyan beszéljétek meg!!!!

2014. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Nem, én nem hisztizek, legalábbis eddig nem hisztiztem.

Most igen, most kiakadtam, de azért, mert ő mondta, hogy oké, vágjunk bele most, és aztán hirtelen meg jön a kamu dumájával. Még ha én erőltettem volna, akkor meglrtem hogy elbizonytalanodott vagy ilyesmi, de így nem, nem értem meg.

Lehet hogy én vagyok a hülye, de nekem ebből igenis az jön le, hogy arra jó vagyok, hogy a már meglévő gyerekével foglalkozzak, de arra már nem, hogy legyen egy közös gyerekünk is.

2014. máj. 7. 09:58
 15/43 anonim ***** válasza:
32%

De ne "lejöjjön" valami, mert nem vagy mindentudó, és gondolatolvasó sem (bármily meglepő) hanem beszéljétek meg.


Nem értem mit nem értesz. Te beképzelsz dolgokat, és már szakítanál, magyarul annyira nem vagy biztos a kapcsolatotokban, hogy megpróbáld megjavítani. Ő erre a bizonytalanságodra hogy vállaljon gyereket?


Én se csinálnék neked, félnék a veled való kapcsolattól, mert mint látható ilyen "összepakolom a cuccom és elhúzok" problémamegoldási képességgel rendelkezel.

2014. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
85%

Ebből nem jöhet ez le. Kivéve ha eleve vannak problémáitok és ez csak hab volt a tortán.

De akkor előbb azokat kell megoldani.

Nem tudom elképzelni, hogy ennyiben maradtatok. Nem beszélgettek? Nekem ilyet mondanának, akkor biztosan rákérdeznék, hogy oké, de miért gondolod így, akkor mik a terveid, mi lesz más szeptemberben, stb.

2014. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
62%

És ha most esetleg mégis terhes lettél, akkor mi van? El kéne vetetni?

Én azért lehet megparáztatnám, hogy késik stb, és ha a reakciója nem olyat, amit elvárnék, akkor pakolnék és áldanám az eget hogy eskövő előtt derült ki!

2014. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
30%

Borzasztó ötlet.


Nem tudhatod mi bizonytalanította el. Lehet veszélybe került a munkahelyi pozíciója, vagy eleve a munkahelye, lehet BÁRMI oka, amit szégyell bevallani.


És az egyetlen biztos pontja, a menyasszonya csinál egy kis trükköt, hogy kiderítse: Jééé tényleg nem most szeretne gyereket (kitudja milyen indokból) és ott is hagyja.


Ez egy gyerekes terv, sehova nem vezet, hiszen tudjuk, hogy valami miatt halogat, és bizonytalan, de nem tudjuk hogy miért. Ezzel a kis tervvel nem derül ki a miért, márpedig az elég nagy súllyal bír. (nem mindegy miért!!!)


Ja és hazudozás? Az igen, nagyszerű problémamegoldás.

2014. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
76%
ja ha pl munkahelyi baja van, miért nem lehet megmndai? és ha tényleg terhes, azt nem lehet visszacsinálni( vagyis lehet). nem lehet hogy egyik percben oké legyen gyerek, csináljuk, más nap meg inkább húzok gumit. nem egy ruha, amit aztán visszaviszek, egy élettel vagyis kettővel: gyerek+nő játszik.
2014. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Pont az a bajom, hogy nem mondja el, mi miatt bizonytalan. Eddig ő akarta, most meg hirtelen nem, és amikor rákérdezek, jön a kamu dumájával. Még annyira sem méltat, hogy őszintén elmondja, mi a valódi ok.
2014. máj. 7. 10:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!