Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A hazassagod kirol szol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hazassagod kirol szol?

Figyelt kérdés

Talan butan fogalmaztam meg a kerdest, de nem tudom jobban.

Nalunk a ferjemrol (neha zavar, mikor tulzasba viszi),

Hozza igazitom a programom, nincs jogsija igy heti 3szor viszem hozom edzesre. Szamomra nem jelent nagy gondott lemondani dolgokrol, hogy a penzt ugy koltsuk el, hogy neki jobb legyen.

Pl.: angol felsofokut akart igy sulira ment el a penz ami a nyaralasra gyujtogettem volna (en szerettem volna egy dragabb helyre menni ).

Vagy ha elmegyunk vasarolni es ugy indulunk, hogy nekem pl cipo es kozben o talal maganak egy nadragot es latom rajta hogy nagyon tetszik neki, inkabb megvessuk neki es par het mulva nekem a cipot.

Masokkal is van ez igy?


2014. máj. 2. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvvizsga valóban fontosabb, mint egy nyaralás, de a többi nem! Ne hagyd magad elnyomni. Állj a sarkadra, és igenis érvényesítsd az érdekeidet. Érezze, hogy egyen rangúak vagytok, nem kerekedhet föléd! Ne hagyd!
2014. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tudod ez is a kihasználás egyik formája /: hozzászokott hogy általában te vagy a lemondó. kissé próbaldmegfordítani ezt vagy vhogy a tudtára adni ogy ez bem jó így..
2014. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rólunk. Nem rólam vagy róla. Közösségről van szó, nem két emberről.

elviszed az edzésre: ok

nyaralásról lemondani: tuti nem

ha elmentek vásárolni konkrét céllal, akkor ne mondj le róla. Ha neked kellett a cipő, akkor a nadrágot megvehettétek volna máskor is.

2014. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy rolunk kellene szolnia.

De nekem nincsenek akkor igenyeim ( es ez nem azt jelenti, hogy igenytelen lennek csupany megv agyok szazezres ora nelkul is, es inlabb meg vesszuk neki es nekem az AVONos 4000ft ost).

Ilyen vagyok es ilyen voltam. Csak az zavar amikor tulzasba esik, es azt hiszi minden korulotte forog minden ugy termeszetes ahogy van.. aztan szepen elbeszelgettunk, hogy ez nem igy van!

Csak az erdekelt volna, hogy mas hazasogokban is van ez? Akar a ffi akar a no reszerol?!

2014. máj. 2. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra mi lesz , ha gyermeketek lesz? - na akkor lesznek csak gondok...
2014. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hé, az óra, az más. Azt írod, Neked az nem kell, hogy drága legyen. Ha Számodra nem fontos valami, arról lemondhatsz. De Neked fontos volt (hisz tervezted) a nyaralás, a cipő... Azokat nem kellett volna feladnod, illetve a nyelvvizsga még kicsit speciális, azt meg lehet beszélni, hogy mennyire fontos itt és most. De akkor aztán pótoljátok be a nyaralást a következő férjnek veendő drága cucc helyett! Plusz legyen hálás is, ha engem kérdezel.


Ha pedig elszáll és azt hiszi, körülötte forog a világ, már csak a ő lelki üdve/karmája/etc. érdekében is célszerű helyükre tenni a dolgokat. Sajna van, aki a teljesen egészséges mértékű kompromisszumkészséget, kedvességet is úgy veszi, hogy ó, hát én különb vagyok, nekem ez jár, nézd, ő is azt mondja a tetteivel, hogy én vagyok a fontosabb.

2014. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rólunk, egyformán...mindkettőnk előtt pedig a gyerekünk van..De alapvetően egyformán fontosnak tartjuk amikre vágyunk...
2014. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Őszödi Ferenc ***** válasza:

Melyikőtök mennyit keres?

Ennek ismeretében adható pontos válasz.

2014. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Majdnem ugyannyit 20-30ezer ft kulombseg esetleg van havonta.
2014. máj. 2. 16:30
 10/11 Bence_ ***** válasza:

A kapcsolatunkról.

RÓLUNK!

Persze megbeszéljük kinek mi az igénye.

De alapvetően MI vagyunk.

Egy tapintatlan emberrel élsz együtt.

Lehetnek mások az igénye de akkor azoknak teremtse meg a feltételeit. Ne a te energiádat szívja.

2014. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!