Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a házasságod? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a házasságod? Miért jó/rossz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
normális. megbecsüljük egymást, segítjük egymást, egyenrangúak vagyunk, szeretjük egymást és kész. ennyi. :)
2013. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó a házasságom. Jókat hülyülünk, élvezzük egymás társaságát. Bízunk egymásban, és mindig éreztetjük a másikkal hogy szükségünk van rá, szeretjük. Ha vannak apró gondok akkor megbeszéljük. Ha veszekszünk, akkor este mindig kibékülünk..a szex is jó még 12 év után is.
2013. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó. Szeretjük egymást, szerelmesek vagyunk egymásba, vannak közös céljaink, megértjük, elfogadjuk, toleráljuk egymást, a hülyeségeinkkel együtt, kitartunk a másik mellett, érzelmileg hasonlók az igényeink, hasonló az értékrendünk, minden téren jól érezzük együtt magunkat, kiegészítjük egymást, igazi testi lelki társam ő, szeretőm, barátom. Viták vannak, mélypont is volt már, sok jót, rosszat, nehézséget, örömöt átéltünk együtt, ahhoz képest, hogy még csak néhány éve vagyunk házasok, kijutott sok mindenből. De bármi is történt, mindig kitartottunk egymás mellett, segítettük egymást.
2013. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Elég jó.

Szeretjük egymást, szeretünk együtt lenni( bár mostanában nagyon kevés időnk van egymásra). Sok mindenben egyezik a véleményünk, hasonlóképp gondolkozunk. Elég hevesen szoktunk vitázni, veszekedni, de hosszú ideig sosem tartunk haragot.

2013. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Alapvetően jó a házasságunk, de most hullámvölgyben vagyunk, keveset vagyunk együtt, anyagi gondjaink vannak. A kislányunk 13 hónapos, a férjem nehezen "dolgozza fel", hogy apa lett. Ami vicces, hogy a szex viszont sosem volt ilyen jó, pedig 15 éve együtt vagyunk. :-)
2013. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Fantasztikus, imádom. Házasság nélkül is nagyon jó volt a kapcsolatunk, de szeretek házas lenni, nekem jó érzés. Mindig is nagyon jól megértettük egymást, persze voltak/vannak nézeteltérések, de könnyen meg tudjuk beszélni őket. Imádom a férjem humorát, és állítólag ő is az enyémet, így nem telik el nap anélkül, hogy ne röhögnénk könnyesre a szemünket valamin. A szexet pedig le sem tudom írni, mennyire jó. A korábbi párjaimmal is jó volt, de igazából az első együtt töltött éjszakánk után úgy gondoltam, hogy nekem vele kell maradnom, ha másért nem, hát a szexért. De aztán ahogy telt az idő szerencsére kiderült, hogy nem csak azért... :) Szóval egyelőre semmi rosszat nem tudok mondani és nagyon remélem, hogy ez így is marad.
2013. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ilyet kívánok! Hatalmas szerencsém volt, mert megtaláltam azt, aki igazán illik hozzám. Szerelmesek vagyunk évek óta. Imádom a testét, a lelkét. Tisztelni tudom a terveit, azonos az értékrendünk. Hasonló dolgokat találunk szórakoztatónak. Meghagyjuk egymásnak a külön időt is, hogy mindketten a saját hobbijainknak hódoljunk, de vannak közösek is. Türelmes, megértő, mindig meghallgat, és mindenre emlékszik, amit meséltem, mert tényleg érdekli. Az ágyban fantasztikus, sosem éltem át ilyen érzéseket korábban. Motivál a jóra, erősíti az önbizalmam, kitartásom. A legjobbat hozzuk ki egymásból. Most pedig babát várunk és csodálatosan viselkedik. Követi az eseményeket, egyetlen vizsgálatot ki nem hagyna. Néha nem hiszem el, hogy ez tényleg az én életem, és ekkora mázlim van! :)
2013. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ugyan csak szombat óta tart...de másfél éve együtt élünk

boldog :) néha nehézségekkel teli, de együtt megküzdünk vele és átvészeljük...:)

24L

2013. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a házasságom, mert nagyon jó férfihoz mentem feleségül. Miért működik jól? Mert szerelmesek vagyunk, és nagyon jó barátok is. Hasonlóan gondolkodunk, a természetünk is azonos, és a hobbijaink is közösek. Türelmesek vagyunk, mindent megbeszélünk egymással, tiszteljük a másikat. Remek édesapa! Ja, és a titkos közös fegyverünk a humorérzék és a nevetés:)
2013. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!