Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a rossz, hogy...

Most én vagyok a rossz, hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Anyámék panelban laknak, haza jöttem erre a hétre hozzájuk és a felső lakók még évek múltán is cirkuszolnak zavarva sok lakót, mivel annak idején elköltöztem mert meg volt a lehetőségem és éltem vele

Tegnap este csapkodtak mindent, ölték egymást, meg a wc-ben átázott a fal, én felmentem és először normálisan beszéltem velük, mondtam nekik el lehetne intézni ezt halkabban is

A nő motyogott valamit hullarészegen, utána bezavarta az asszonyt, a csavargó hapsija aki megint hazajött szerintem a vöröskereszt szállójáról, nekem állt hogy mit tudakozódok meg hogy húzzak elfele őt nem érdekli a problémám, az ajtókeretnek támaszkodtam mikor a marhája kis híján rácsapta a kezemre az ajtót, megijedtem és reflexből visszalöktem az ajtót utána kirángattam a nyakánál fogva, mondtam neki ha annyira nem érdekli mi van lent nálunk Anyuék mennyezetével, akkor leviszem és megegyezünk szépen, nagy huzavona árán sikerült az asszonytól elvenni 8 ezer forintot, mert nem első eset volt már és a biztosító nem minden ázásra fizetett


A hapsit nem engedtem fel vissza a nőhöz, mondtam neki mehet amerre akar de amíg itt vagyok meg ne lássam mert rosszul fog kijönni belőle

Erre anyu ellenem hangolta aput is aki hiába határozott fellépésű, nem mert becsengeti hozzájuk sose, egyszer szólította meg az asszonyt de olyan úrias módon hogy felesleges volt mert nem használt

Nehogy már még anyuéknak kelljen félni ezektől, bezzeg mindig panaszkodott telefonba is hogy az állatok mit csinálnak, egyik se lép fel

Hiába laknak még 5-en azon az emeleten, mind hallgat inkább


2013. jún. 14. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyesen tetted, amit tettél, és a tetejében még igazad is volt.
2013. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is helyesen tetted, csak szerintem a szüleid attól félnek, hogy te majd elmész megint és akkor talán felbátorodnak "ezek" és még rosszabb lesz a helyzet. Meg nyilván nem nagyon érdekli őket az egész és kb a falnak beszélsz.
2013. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki,az anyád meg egy gyáva kispolgár már bocs,szóval jól tetted.
2013. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól tetted, de mi lesz jövő héten? Ha elmész?

Te el, anyádék meg ott fognak tovább élni ezekkel, nem nagyon lehet igazából mit kezdeni az ilyen szomszédokkal, a jó szóra nem hallgatnak.

2013. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos itt el kell kezdeni majd kihívni rájuk a rendőrséget. De úgy, hogy tetten is érjék őket, miközben ordítoznak. Lehet nem elsőre lesz eredménye, de minden alkalommal mikor gáz a helyzet, telefonálni kell.
2013. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudják anyuék is hogy úgy álljanak ehhez, hogy amíg nem járnak ezeknek a nyakukra addig sose fejezik be, na igen én sem leszek itt mindig
2013. jún. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!