Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok az hogy rossz fiú mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az hogy rossz fiú mit jelent a számotokra milyen az? és a jó fiú mit jelent? Milyenek látjátok őket?

Figyelt kérdés

a rossz fiú az olyan aki drogozik leköpi a nőt és szét ver mindenkit vagy milyen én így képzelem és ez a nők álma ?

milyen legyen a fiú jó vagy rossz melyik kell nektek ?

és ha egy fiú ronda de rossz akkor egyből sexy vagy mi ??

na légyszi írjatok


2010. aug. 15. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Rossz: Nem jó.

Jó: Nem rossz.

2010. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Lee Van Cleef a Rossz fió

Clint Eastwood a Jó fiú

Eli Wallach a Csúf

2010. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Nálam a rossz fiú pozitívabb jelentésben, az olyat jelöli,aki szeret a tilosban járni, szereti átlépni a sebességhatárt, aki a motorháztetőn szeretkezik veled... Szóval szereti áthágni a szabályokat, extrém helyeken szexel és mindent megtesz, hogy elérje amit akar. Pl, John Travolta a Grise c. filmből, vagy Vin Diesel a Halálos iramból. :D Én általában a jó fiúkat szeretem, de nem bánnám, ha egy ilyen Vin Diesel féle törné össze a szívemet.
2010. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A fiúk azt hiszik hogy a rosszfiú azt jelenti, hogy rossz, a jófiú meg azt jelenti hogy jó, de én már kifigyeltem, hogy az ilyen hülyeségek bő 50%-át azok a fiúk találják ki, akik gyávák. Az ő szemükben ők maguk a jófiúk, mert nincs önbizalmuk és bátorságuk, ami ahhoz kell, hogy merjenek leszólítani egy lányt vagy kezdeményezni nála, bizonyos srácokat meg azért neveznek rosszfiúnak, mert azoknak van önbizalmuk és ők sehol sincsenek ezekhez a fiúkhoz képest.


17/L

2010. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a rossz fiúkat szeretem de azért legyen helyes is:D akik olyan kemények, nem ezeket a szemüveges könyvmoly fiúkat ha érted mire gondolok:)
2010. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
a szemüveges könyvmoly fiú majd havonta keres 3 Milliót a kemény gyerek meg a sitten ül, de értem mire gondolsz:DDDD
2010. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
számomra a rossz fiú az, aki nem papucs, meg meri mondani a véleményét, vagány. nem szeretem a nagyon jó fiúkat, kell, hogy legyen benne valami rossz:)
2010. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ja...a rossz fiú nem a kinézetre vonatkozik hanem a belső értékekre pl magabiztos, csibész, vagány, stb

A jó fiú pedig önbizalom hiányos, nem mer lépni stb.


Egy full izompacsirta is lehet jó fiú és egy szemüveges gebe gyerek is lehet rossz fiú, mert ez nem kinézet, hanem viselkedési forma. Aztán általában a legvadabb külső takarja a legfélénkebb kisfiút aki azért néz ki úgy mint egy vadorzó, hogy kompenzálja a külsejével a belső hiányosságait. Én például sose gyúrtam, mert nincs problémám a farkammal és úgy általában saját magammal meg vagyok elégedve akkor minek gyúrjam szét az agyam?

Nincs önbizalom hiányom így tudom, hogy tetszem a csajoknak, mert fasza gyerek vagyok, ehhez nekem nem kell kockás has hanem ez velem született dolog:DDDDDDDDDD

Nem kell semmit kompenzálni aki magával összhangban van, a tetkó + bicepsztől a lelkivilágodat még simán meglehet borítani bárkinek, mert aki lelkileg gyenge az az is marad amíg él tetkó ide izmos felsőtest oda lelkileg gyenge, önbizalom hiányos sz@r marad. Mert mások véleményétől függ ezáltal befolyásolható és irányítható ergo papucs egy papucs pedig nem kemény nem rossz hanem papucs.

2010. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
én azt hitem hogy az a vonzó a lányoknak aki vadállat drogos szét veri a másik fejét 3-4 fogát kiveri betöri az orrát bedrogozik vadállat iszik meg alázza a másikat a nőt is megalázza jól meg izéli a nőt én azt hittem ez a rossz fiú és ez amit leirtam vonzó egy nőnek?
2010. aug. 15. 20:39
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a rossz fiu az aki vadul szeret, ha egyutt vagyunk szettepne. Kulonben meg iszik - bar mertekkel -, akarkit szetverne miattam.

__________________________________________________________

A jo fiu gyengedebb, romantikusabb, nem nagyon iszik alkoholt es visszafogotabb.

__________________________________________________________

Az a fiu meg aki sokat iszik, cigizik, kopdos, verekszik ok nelkul es merne egy not bantani, az szememben nem is ferfi.

__________________________________________________________

Nekem igazabol a jo pasik jonnek be, mert en inkabb "rossz lany" vagyok. Es szerintem amert egy srac rosszfiu, kimondottan azert nem lesz sexy.

Akinek meg feje ronda de teste jo,az akarmilyen fiu legyen, sexy.

2010. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!