Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok az hogy rossz fiú mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az hogy rossz fiú mit jelent a számotokra milyen az? és a jó fiú mit jelent? Milyenek látjátok őket?

Figyelt kérdés

a rossz fiú az olyan aki drogozik leköpi a nőt és szét ver mindenkit vagy milyen én így képzelem és ez a nők álma ?

milyen legyen a fiú jó vagy rossz melyik kell nektek ?

és ha egy fiú ronda de rossz akkor egyből sexy vagy mi ??

na légyszi írjatok


2010. aug. 15. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolso voltam, szerintem nagyon keves olyan no van, aki olyan fajta rosszfiuhoz vonzodik, mint te leirtad :D
2010. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek kérdező?


Neked vonzó egy nő, aki trágárul beszél, kurv@san öltözködik, kocsmázik, nem tisztel, megcsal, verekedik, nem becsül, csupán azért mert nagy mellei vannak és szép popsija? Rossz lány= alja népség. Rossz fiú( te definíciód szerint)= alja népség.

Ennyi. A belső értékektől leszel rossz fiú. Magabiztos vagy nem tutyimutyi tudod mit akarsz a nőtől, te irányítod a dolgokat, ha le szeretnéd smárolni lesmárolod, nem remegő kézzel nyúlsz a szoknyája alá, hanem tudod te vagy a FÉRFI és úgy is viselkedsz.

Ennyi. A jó fiú pedig tétovázik mint egy szűz kislány:D

2010. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez pedig, hogy helyes, csúnya szubjektív kinek mi a helyes, gondolom ismersz lányokat ugye? Van barátjuk?

Gondolom nem mindegyik ugyanúgy néz ki.


Én is ismerek nagyon sok nőt aztán azt látom mindegyiknek más barátja van másképp néznek ki a fiúk akkor kérdem én ha minden lánynak egységesen ugyanolyan fiú tetszik akkor miért nem egymás ikertesói a fiúk az egyik 190 cm a másik 170 cm az egyik fekete haj fekete szem a másik szőke hajó kék szemű akkor hogy is van ez a helyes pasi?


Ugye-ugye.

2010. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

nem nekem se vonzó egyátalán csak a nők mások ahogy látom .

na de az az én bajom hogy 19 vagyok soha nem volt nőm ha lenne le se tudnám smárolni azt se tudom hogy kell és akkor igy legyek bátor .pedig drogot próbáltam inni iszok bunyozni tudnék csak nem vagyok aggresszív de nőm nincs és nem is lesz nekem mert ömbizalom hiányos vagyok hogy merném megcsókólni mikor azt se tudom hogy kell nagyon szomorú vagyok ez miatt és nem tudom hogy legyen nőm falusi is vagyok ráadásul

2010. aug. 15. 20:54
 15/17 anonim ***** válasza:

Falusi? És akkor mi van? Ugy beszélsz róla mint ha hátrány lenne, pedig aki ilyesmi miatt lenéz az neki szegénységi bizonyítvány. A smárolás pedig nem bonyolult dolog, mármint ne gondold azt, hogy azt sem tudod hogy kell, mert simán király leszel csak ehhez ugye kell egy barátnő.

Biztos vannak a falun ilyen ünnepségek vagy falusi napok na és persze vannak lányok is falun akik szorgosak, háziasak, jólelkűek biztos találsz barátnőt

2010. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
hát én már úgy lejáratam magam előttük hogy itt eséltelen sőt még a környékről se akarok .azt látom hogy mindenkinek van nője és van önbizalmuk én 4 éve akarok és nem jön össze .reszketek a közelükbe és azt hisszem engem nevetnek . sohan nem volt nőm kétségek közé taszít nem birok tanulni meg bukok megint nem megy :nem értem mért nem kellek a kutyánk se izmos is voltam ..de nincs mondjuk én egyetlen egy lány barátom sincs az is igaz
2010. aug. 15. 21:07
 17/17 anonim válasza:
Az én barátom már majdnem ezen a szinten van amit leírtál. És nekem egyáltalán nem jön be. Amikor összejöttünk (több mint 3 éve) akkor még nem volt ilyen. Azóta néha felmegy az agyvize és van amikor hónapokig nem beszámítható. Már le is mondtam róla hogy ezen változtassak mert nem lehet. Ő már csak ilyen:D De nagyon szeretem, és akármilyen elviselhetetlen néha, nem adnám senkiért.
2010. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!